KASTAMONU MEDYUM

KASTAMONU’DA  BÜYÜ YAPAN MEDYUM

KASTAMONU medyum denilince akla ilk SemihHoca gelir. Çünkü kendisi uzun yıllar KASTAMONU  bağlama büyüsü, aşk canbar büyüsü,kısmet açma büyüsü,kısmet büyüsü, soğutma büyüsü,boşanma büyüsü, aile içi muhabbet vefkleri, dil bağlama büyüsü,aşık etme büyüsü,aşk vefkleri, şirinlik büyüsü, evlilik büyüsü,koruma büyüsü, koruyucu vefkler, huzur vefkleri, kaşık büyüsü, şans büyüsü, nohut büyüsü, ceviz büyüsü, papaz büyüsü, sicim büyüsü, gideni geri getirme büyüsü, bereket büyüsü, göz bağlama büyüsü, tırnak büyüsü, saç büyüsü, büyü tazeleme, kurşun dökme, üzerlik tütsüsü, büyü yapma,büyü bozma,islami rüya yorumları,burç analizi, yapmıştır. KASTAMONU’nun en iyi medyumu ve KASTAMONU’nun en güvenilir medyumu Semih Aktürk hocadır.

Kendisinin aldığı ücret çok azdır yardım ettiği insan ise çok fazla… SemihHocamız bu bakımdan diğer medyumlardan ayrılır ve bağlama büyüsü uzmanı, aşk büyüsü uzmanı, en iyi medyum olarak bilinir. KASTAMONU yıldızname, tarot,su bakımında ustalığını konuşturmuştur. Bakım yaptığı kişinin her şeyini bilerek karşıdakine güven telkin etmiştir. KASTAMONU’nun en iyi bağlama büyüsü yapan hocası denilse abartılmış olmaz. Yaptığı bağlama işlemleriyle birçok yuvayı yıkılmaktan kurtarmıştır. KASTAMONU  medyum da, ünü yayılınca kısmeti kapalı olan herkes soluğu Semihhocanın yanında almıştır. KASTAMONU’da aşk büyüsü yapan hoca olarak referansı en yüksek olan medyumdur.

KASTAMONUDA BÜYÜ YAPAN HOCALAR

Medyum Semih Aktürk hoca kısmet açma büyüsü ile insanların yüzlerini güldürmüştür. Yanından ayrılan herkes ona minnettar kalarak ayrılmıştır. Kimseyi sadece iş olarak, para olarak görmemiştir. Bütün derdi insanların şu sıkıntılı ömürlerinde biraz olsun yüzlerini güldürmektir. Ayrıca Semih Aktürk KASTAMONU’da ruhsatlı medyumlar arasındadır. Ruhsatlı medyumlar arasında kendisini ispat etmiştir. Vergi levhası bulunmaktadır. Güvenilir medyum,dürüst medyum, resmi medyum, profesyonel medyum,uzman medyum, ünlü medyum, olarak KASTAMONU da çok tanınmaktadır. Birçok ünlü kişinin de medyumluğunu yapmıştır. KASTAMONU’da büyü yapan hocalar internette de geçmektedir. Önemli olan hangisinin güvenilir olduğudur.

Yaptığı işlerden kesin sonuç alan,garantili KASTAMONU medyumudur. KASTAMONU’da büyü bozan hocalar içinde, tanınmış hocalar arasında yerini almıştır. Sitesinde yazdığı cinler, cin musallatı, büyü belirtileri, medyum kimdir, havas ilmi, ilm-i ledun, kara büyü, sabun büyüsü gibi yazılarıyla okuyucularını bilgilendirmiştir. otuz yılını bu işe adamıştır ve yaptığı işlerde yüzde yüz başarı göstermiştir. Sizde yüzde yüz başarı veren işlemler için KASTAMONU Medyumlara, ulaşın. Medyum Semih Aktürk Hocamıza telefondan ve Medyum Semih Aktürk isimli facebook sayfasından 7/24 ulaşabilirsiniz.

Abana Medyum, Ağlı Medyum, Araç Medyum, Azdavay Medyum, Bozkurt Medyum, Cide Medyum, Çatalzeytin Medyum, Daday Medyum, Devrekani Medyum, Doğanyurt Medyum, Hanönü Medyum , İhsangazi Medyum, İnebolu Medyum, Küre Medyum, Merkez Medyum, Pınarbaşı Medyum, Seydiler Medyum, Şenpazar Medyum, Taşköprü Medyum, Tosya Medyum, Abana en iyi medyum, Ağlı en iyi medyum, Azdavay en iyi medyum, Bozkurt en iyi medyum, Cide aşk büyüsü yapan hoca, Tosya en iyi medyum