EVLİLİK BÜYÜSÜ YAPTIRDIM

EVLİLİK BÜYÜSÜ YAPTIRDIM

Herkese merhaba. Ben Asrın. 33 yaşındayım. Bundan dört sene önce evlilik büyüsü yaptırdım. Benim sorunum kız arkadaşımın evliliğe yaklaşmamasıydı. Her şeyimiz çok güzel gidiyordu ama konu evliliğe gelince konuyu kapatıyordu, uzaklaşıyordu ya da tartışma çıkarıyordu. Hiçbir anlam veremiyordum.
Semih Aktürk beyi da bir arkadaşım tavsiye etti. Numarasını verdi, aradım. Evlilik büyüsü yaparsak bu iş iki hafta da hallolur dedi. Benim pek içime sinmedi. Açıkçası güven problemi de yaşadım. Tamam ben sizi ararım dedim, kapattım. Aradan iki hafta geçti. Bizim durum halen aynı. Aklıma SemihHoca geldi. Bakayımi internete biraz araştırayım dedim. Gazete haberlerini gördüm çok şaşırdım. Benim tereddüt ettiğim hocaya bir sürü güzel yorum yazmışlardı haberlerde ününden bahsediyorlardı. Hemen tekrar aradım Semih beyi. Ben kararımı verdim, işlem yaptırmak istiyorum. Siz de müsaitseniz başlayalım dedim. O gün işlemi başlattık. Kargo ile geldi malzemeler. Kullandım onları. Yaklaşık sekiz dokuz gün sonra kız arkadaşımla buluştuğumda denemek için yine evlilik konusunu açtım. Güldü o da. Bu bile büyük bir gelişmeydi. Çünkü evliliğin e sini duysa çıldırıyordu. Ben de bir kaç gündür gelinlik modellerine bakıyorum dedi. İnanılmazdı. Sen istemiyordun şimdi ne değişti dedim. Çok düşündüm, yaptığım yanlış. Evlenmeyi ben de çok istiyorum dedi. Bunları konuştuktan bir buçuk iki ay sonra da nikahımız kıyıldı zaten.
Benim Semih beye borcum çok büyük. Allah işini gücünü rast getirsin. Şimdi kimin böyle bir işleme ihtiyacı olduğunu duysam hemen Semih beyi öneriyorum.