Yıldız Düşüklüğü

Yıldız Düşüklüğünün yükselmesi işleminden önce Yıldız Düşüklüğünün hesaplanması gerekir. Yıldız düşüklüğü halk arasında sık duyulan bir şeydir. Yıldızı düşük olan kişiler kendilerine yapılan büyülerden çok daha kolay etkilenirler. Bu kişiler aynı zamanda maddi ve manevi problemlerden de büyük ölçüde etkilenirler. Genellikle kaygı, endişe, depresyon gibi psikolojik rahatsızlıkları olur. Yıldızı düşük olan insanlar zaman zaman intihar etmeyi bile düşünmektedirler. Yıldızın düşük olması, gökyüzünde bulunan yıldızın kişinin hayatını etkilemesi manasına gelir. Yıldızları kendi aralarında ve gezegenler arasında yapmış oldukları açı, hayatlarında değişiklikler yaşanmasına sebep olabilir. İslami kaynaklara göre yıldızı yüksek olan kişiler insan ilişkilerinde iyi olan, refah düzeyi yüksek olan insanlardır.

Yıldız Düşüklüğünün Etkileri Nelerdir?

Yıldız düşüklüğünün etkileri kişinin rahatsızlanmasına sebep olur. Havas ilmine göre yıldız düşüklüğü belirtisi  başında kişinin kolayca büyülere maruz kalmasıdır. Belli zaman dilimlerinde herkesin yıldızı düşebilir veya yükselebilir.

Yıldız düşüklüğü yaşayan kişiler bu dönemde sevdiklerinden ayrılabilir,

Arkadaşlık kurmakta zorlanabilir,

Kişiler kendini sürekli yorgun hissedebilir

Kişiler kolayca kötü büyülerin etkisi altına girebilir,

Baş ağrısı yaşayabilir,

Mide bulantısı ve kusma isteği olabilir,

Kişilerin öz güveni düşebilir,

Nişan atma gibi kararlar verebilirler.

Yıldızı düşük olan kişi çevrelerindeki bütün olaylara karşı korumasız kalacağından çok dikkatli olması gerekir. Yıldızı düşük olan kişiler özellikle bu dönemlerde koruma duaları okuyabilirler. Ya da Medyumlardan yardım alabilirler.

Yıldız Düşüklüğünü Yükseltmek için Esma ül Hüsna Okumak

Yıldız düşüklüğünün yükseltmesi için esma ül Hüsna okuması sevap kazanmanızı sağlayabilir. Yüce Allah Kuran’da en güzel isimlerin Allah’ındır diyerek bu isimlerin kullanılarak dua edilmesini emretmiştir. Yıldızı düşük olanlar için dua okuyan kişiler de dualarında mutlaka bu isimlere yer vermelilerdir. Yıldız düşüklüğü olanlar:

220 kere ya mecid,

188 kere ya aziz,

400 kere ya rafi,

668 kere ya mütekebbir,

450 kere ya müteali,

Bin kere ya Allah okuyabilirler.

Yıldız düşüklüğünü gidermek için bu isimler okunur ve ardından bir suya dokunulur. Su ardından hemen içilir. 7 gün boyunca bu işleme devam edilir. Bu işlemin tamamlanabilmesi için Medyum Semih Aktürk Hocadan yardım alabilirsiniz.