Zararsız Büyüler

Zararsız Büyüler dediğimiz zaman aklınıza basit zararsız temiz kalp ile yapılan işlemler gelsin. Bu işlemler genelde dua ile yapılır. Havas ilminin asıl temeli budur. Duaları güçlendirerek yapılan işlemler. Bu işlemler bağlama, geri getirme, kısmet açma ve bereket gibi işlemlerdir. Böyle durumlar için medyum Semih Aktürk Hocamızdan yardım alabilirsiniz. Gelin konuya biraz daha derinleştirelim.

Zararsız Büyüler arasında Barışma Duası aralarına güncel dünya sıkıntıları girmiş arası açılmış, birbirine kırılmış, küsmüş kişileri birbirleri ile bağlamak için uygulanır. Bu işlem aileler, çiftler, sevgililer, nişanlılar, kardeşler, dostlar, çocuklar, çocukluk arkadaşları arasında bile uygulanabilmektedir. Kişilerin aralarındaki kırgınlığı gideren aralarından su sızmaz bir vaziyete dönüştürmek için Barışma Duasına başvurabilirsiniz. Barışma Duası sizi eskisinden daha iyi bir dostluk veya ilişkiniz ne ise daha iyisine dönüştürmek için kullanılır.

Bağlama Duası

Bağlama Duası sevdiğiniz kişinin, eşinizin, ya da kendinize bağlamak istediğiniz kişinin size körü körüne bağlanmasını sağlar. Bu işlem kolay yapılabilen bir işlem değil tabi ki. Kendi başınıza yapamazsınız. Medyum hocalardan yardım almanız gerekmektedir. Bu çalışmayı medyum hocalar yapar size de okumanız gereken dualar kalır.

Başarı Muskası

Bazı insanlar bir konuda başarılı olmak için başarı muskası yaptırmak isteyebilir. İnsanlar ticaret işlerinde ve sosyal hayatlarında başarılı olmak isterler. Bu tarz durumlarda Başarı muskası etkili duaların yazılması ile çeşitli farklı kullanılmaktadır. Bu konuda uzman medyumlardan yardım almak doğru bir tercih olacaktır. Bu tip muskayı yaptırmak isteyen kişilerin medyum tarafından yönlendirilmesi gereklidir. Bu tarz durumlar da kendilerini ticaret ve başarı konusunda geliştirmek isteyenler medyumlar tarafından hazırlanan bu muskaların çeşitli şekiller ve durumlarda uygulanması vardır. Bu uygulamalar konusunda kafanızı kurcalayan soruları da hazırlayan medyuma sorabilirsiniz.

Büyüler çok eski zamanlardan bu yana kadar kullanılan doğaüstü bir işlemdir. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla bir kişinin duygularını, düşüncelerini, hareketlerini yani hayatını kontrol edebilirsiniz. Bu şekilde kişi kendi özgür iradesini kullanamaz hale gelebilir ve normal hareketler sergileyemez hale gelebilir. Büyülerin pek çok farklı yapılış amacı vardır ve bu yapılış amaçlarına göre büyülerde farklı materyaller kullanılabilmektedir. Bu kullanılan materyaller büyünün gücünü büyük çoğunlukla etkilemekte ve tesir süresini ayarlamaktadır. Kara büyüler genellikle en güçlü büyülerdir ve kısa sürede kişiler üzerinde etkilerini gösterirler.