Yıldız Düşüklüğü Sebepleri

Yıldız Düşüklüğü Sebepleri

Halk arasında yıldız düşüklüğü olarak tabir edilen şey aslında auranın zayıf olmasından dolayı kötü- negatif dediğimiz enerjilere açık olmasından kaynaklı kötü ruh halidir.

Halk arasında çok duyarız, ‘yıldızım düşük, yıldızım yüksek’ diye. Yıldız düşüklüğü konusu tartışmaya açık bir konudur tabi ki de. Yüce Allah insanlara zulmetmez, bir kimseyi güçlü yaratıp bir diğerini sebepsiz yere zayıf bırakmaz, ezmez, ezdirmez.

Meseleye sadece yıldız düşüklüğü gözüyle bakıldığında burada sanki bir adaletsizlik hissediliyor. Çünkü insanların hayatı, ellerinde olmadan kendilerinden milyonlarca km. uzaktaki yıldızların insafına terk ediliyor gibi görünüyor. Öyleyse kimisinin yıldızı yüksek kiminin de düşükse yıldızı düşük olanların kabahatini, günahı ne?

Hiç kimsenin hayata bir diğerinden önde başlamak gibi bir hakkı ve üstünlüğü asla yoktur.

Birçok kimse ‘benim yıldızım’ düşük diyerek bunu bir kadermiş gibi algılar, kabul eder ve giriştiği ruhsal çalışmalar, okuduğu dualar, taşıdığı muskalarla kendisini ‘diğer insanların’ ayarına/ derecesine çekmeye, yükseltmeye çabalar…

Bu kimseler yapılan büyülerden oldukça kolay etkilenebilirler. Maddi manevi sıkıntılar yaşayabilirler. Kısmetlerinin kapalı oluşundan şikâyet eder, psikolojik rahatsızlıklar yaşayabilirler. (Daralma, bunalma, takip edilme hissi, stres, nefes darlığı, duvarların üstüne geldiğini hissetme, yorgunluk, halsizlik, mutsuzluk, dalgalı ruh hali vb gibi…)Bazen kendilerini o kadar zayıf ve bitki hissederler ki intiharı düşünür ve lanetli oldukları hissine kapılabilirler. Sorunlu, zayıf, kırılgan, her rüzgârdan maddi ve manevi anlamda etkilenen kimseler ‘yıldızlarının düşüklüğü korkusuyla’ çare aramaya başlarlar.

İşte burada çözüm Medyum Semih Aktürk Hocadadır. Semih Hoca yıldız düşüklüğünün adaletsizliğine inanmayarak kişilerin yıldızlarınız yükseltir. Ve hayatlarının yoluna girmesine yardımcı olur. Bu güne kadar yüzlerce insana yardım etmiş olan Semih Hoca yıldız düşüklüğünün kaynağına vararak sonucu kökten yok ediyor. Kişiye gerekli talimatları veriyor. Ve bir daha yıldızının düşmemesi için yapması gerekenleri anlatıyor. Böyle durumlarda Semih Hocamıza danışmayı asla unutmayın. Kendisi engin tecrübelerinden faydalanarak size de fayda sağlamakta ve düzene girmenizi sağlamaktadır. Semih Hoca uzaktan da işlem yapabilme kabiliyetine sahip bir hocadır. Yaşından ötürü gün içerisinde belli bir ikiden fazla danışan almamakta ve geri kalanına uzaktan yardımcı olmaktadır.