Vefk Yapılan Kişi Ne Hisseder?

Vefk Yapılan Kişi Ne Hisseder?

Öncelikle Vefk nedir? Ne işe yarar? Ne için yapılır? Bunları inceleyelim. Vefk nedir?  Dediğimiz zaman  Vefk düzen, ahenk anlamına gelir. Genellikle dörtgen olmakla birlikte üçgen ve daire de kullanılır. Vefkler, belirli yazım kuralı olan ve belirli isimlerin, ayetlerin belirli oranlarda yazılarak ya da okunarak işlendiği bir dua şeklidir. Bir köşeden diğer köşeye yazılmış olan sayılar denktir. Eğer harf ya da kelime kullanıldıysa Ebced alfabesi ile yapılır. Vefk yapımı için belirli bir zamanı vardır ve bu zaman yapılan kişiye göre değişiklik gösterebilir. Vefk nedir? Sorusuna cevap vermekle beraber ne için kullanılacağına da bir göz gezdirelim.
Birçok konuda deva bulmak için, kısmet açmak için, bağlama işlemleri için, muhabbet celbi için, rızık duaları için vb. yapılır. Bu kesinlikle büyü ya da muska ile bir değildir. Yapımında ayetler dualar ve bunların rakamsal karşılıkları kullanılır. Yine bunun yapımı içinde safran ve mürekkep kullanılır.

Vefk Büyü Müdür?

Vefk dualarla, tılsımlarla belirli sayı ve rakamların düzen için de bir araya gelmesi ile oluşur. Bu noktada zaten büyü ile yolları ayrılır. Büyünün içinde duaya yer yoktur. Amaçları aynı olsa da ritüelleri Vefk ile tamamen birbirinden farklıdır. Büyü de yedirme, içirme, toprağa gömme, yakma, kan akıtma, kurban verme gibi işlemler yapılabilirken Vefk de yapılması gereken şey yazılan kutsal celbi üzerinizde taşımaktır. Koruma, şirinlik, aşk, bağlama, sevgi, muhabbet… İçin yapılabilir. Örneğin; bağlama için, kilit büyüsü yaptıran biri kilit alarak okumalar yapar ve toprağa gömer ya da adet kanı büyüsü adet kanının adamın yemeğine ya da içeceğine katılması ile tamamlanır.  Yapılışını duyduğunuzda bile onun neden rahmani ya da şeytani olduğunu görebilirsiniz. Vefk ise sadece üzerinizde taşımanız gereken muska benzeri bir tılsımdır. Büyülerin bazıları şeytani uygulamalar bölümüne girer.

Vefk Yapılan Kişi Ne Hisseder?

Sorusuna dönecek olursak; Vefk yapım amacına göre değişik hisler verir. Ancak en belirgin ve genel hisler huzur, rahatlık, ferahlama ve pozitifliktir. Vefk ne için yapılırsa yapılsın size bu hissiyatları başlangıç olarak sağlar. Ayriyeten aşk Vefki yapıldı ise sevgi dolu hissedersiniz. Şirinlik Vefki yapıldı ise kendinizi sevecen bir insan olarak hissedersiniz. Bu ve benzeri hissiyatları elde edersiniz.