Toprağa Okunan Ayırma Duası

Toprağa Okunan Ayırma Duası

Toprağa Okunan Ayırma Duası yaptırarak sevenleri ayırmak isteyenler vardır. Günümüzde kimi zaman sevdiğini almalı kimi zamansa birleşmemeleri gerekir.

Çünkü yürütemiyorlar mantığı ile bu duanın peşinden gidenler kesinlikle vardır. Kimi zaman şahıslar kendileri için tercih etmeseler bile kaynana ya da yakın arkadaş çevresi bu konuda yardımını eksik etmek istemezler. Anlaşmama durumu hakim ise bu dua duanın gücüne başvurma arzusu kişiler için vazgeçilmez bir durum olarak kendini kanıtlamaktadır. Kişilerin tercihleri ile yaptırılabilecek olan bu dua etki gücüne inanamayacağınız sonuçlar zinciri ile karşınıza çıkacaktır. Hayalinizin çok ötesinde bir tercih olabilecek medyum desteği işte tam da burada ihtiyaç anında başvurduğunuz bir akıl hocası olacaktır. Kendinizin dua etmesi ile sonuç almak asla olası değildir. Her işin bir ilim irfan sahibi vardır. Bu konularda da medyumlar ön plandadır. Siz de kendinizi medyum desteğiyle oldukça başarılı sonuç alabileceğiniz bu ayırma işlemini yaptırmış olarak görebilirsiniz. Medyumların yapabileceği ayırma duası 330 kere okunmayla en etkili sonuçlarını verebilmektedir.

Medyum olarak kimin yardımı almak daha etkili sonuç verecektir?

Medyum Semih Hoca’nın sevgilileri ayırma duası eşliğinde yaptığı pek çok başarılı çalışması mevcuttur. Ona sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilir ve desteğini alabilirsiniz. Semih Hocaya whatsapp ya da arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Kendinden ayırıp birini uzaklaştırmak ya da ayrılmalarını sağlamak amaçlı okunan dualardır bu dualar. Etkili uygulamalar oldukları herkesçe bilinir. Duadan evvel dört kere Yasin suresi okunur ve Yasin tamamlandıktan sonra bu dua yine dört kez okunur.


Sübhânel müneffisi an külli medyûnin sübhânel müferrici an külli mahzûnin sübhâne men ceale
hazâinihü beynel kâfi ven nûnü sübhâne men izâ erâde şeyen en yekûle lehü kün fe yekûnü yâ
müferricü ferric yâ müferricü ferric yâ müferricü ferric annî hemmî ve ğammî feracen âcilen bi
rahmetike yâ erhamer râhimîne ve sallallâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve alâ âlihi ve sahbihi ve
sellim.
Dilerseniz sorunlarınıza çözüm için kişiye özel hazırlanan etkili tılsım çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz. Sitemizde bulunan butonlardan arayabilir veya whatsapp tan yazabilirsiniz.