Suya Bakarak Geleceği Görmek

Oldukça etkili yöntemlerden biri olan Suya Bakarak Geleceği Görmek işlemi bir o kadar da yanıltıcı olabilir çünkü bu işlem cinler vasıtası ile yapılan bir işlemdir. Gelin önce Su Falı Bakımı nedir? Suya Bakarak Neler Görünebilir? Su Falı Bakımı Nasıl Yapılır? Önce bunlara bakalım.

Su Falı Bakımı

Su falı bakımı ya da su bakımı en zor bakım türlerindendir. Çünkü yanıltma Payı tüm bakım çeşitlerinden fazladır, medyumlar genellikle su bakımı yapmak için bazı Üç Harfli kabileleri davet ederler bu kabileler medyumlara bazı olaylar gösterirler. Elbette cinler ile medyumlar arasındaki iletişim üçüncü şahıslar tarafından algılanamaz ve kimse tarafından görülemez. Cinlerin doğru bilgiyi verebilmesi için bu alanda çalışan personelin veya o an o ortamda bulunanların medyumlar tarafından doğru bir şekilde seçilmiş olması gerekiyor. Ya da en güvenlisi işlem sırasında o ortamda kimsenin olmamasıdır. Ayrıca her grup belli bir dua okunarak davet edebilir.

Su Bakımı Nasıl Yapılır?

Su bakımı genellikle ışığın loş olduğu ortamlar tercih edilerek yapılır, çünkü dış etkileri minimum düzeyde olması istenir. Ayrıca dikkat dağıtacak bütün nesnelerin(altın, gümüş, vb.) de etrafta olmaması su bakımının daha sağlıklı sonuç göstermesi için gerekli hususlardandır. Medyum Hoca uzunca bir süre suya yoğunlaşmak için çaba gösterir, suyun içinde sadece medyumun görebileceği bazı işaretler ortaya çıkar. Bu şekiller Medyum için bile çok fazla anlam gösterir. Bu şekilleri yorumlayabilmek için uzun bir süre çalışıp tecrübe edinmiş olmak gerekir. Onun içinde seçilen cinlerin doğru işlem için doğru bir şekilde seçilmesi gerekiyor.

Suya Bakarak Geleceği Görmek

Bu bakım da yine en zor bakımlardan birisidir. Doğru çıkma payı %50 civarlarındadır. Çünkü bu bakım cinler önderliğinde yapılır denilebilir. Her bakım için doğru kabileden yardım alınması gerekir. Birde şöyle bir husus var cinlerin ne zaman doğru ne zaman yalan söylediğini anlamak çok büyük bilgi ve tecrübe ister. Biz bu konularda Medyum Semih Aktürk Hocayı tavsiye ediyoruz. Fakat Semih Hoca kişisel istek ve mecburiyet olmadığı sürece Suya Bakarak Geleceği Görmek işlemini yapmak istemez. Su Falı Bakımının doğruluk payı az olduğu için güvenmek istemez. Kendisi Havas İlminden Ebced Alfabesi yolu ile Yıldızname bakımı yapmayı tercih eder ve o yolda da devam etmek ister. Semih Hocaya ulaşmak için sitemizde bulunan Whatsapp sembolüne ya da Arama butonuna tıklamanız yeterlidir. Semih Hoca elinden geldiği kadar derdinize derman olmaya çalışacaktır.