Suya Bakarak Evleneceğin Kişiyi Görmek

Oldukça etkili yöntemlerden biri olan Su Falı Bakımı bir o kadar da yanıltıcı olabilmektedir. Gelin önce Su Falı Bakımı nedir? Nasıl yapılır? Önce bunlara bakalım.

Su Falı Bakımı

Su falı bakımı ya da su bakımı en zor bakım türlerinden biridir. Çünkü yanıltma Payı tüm bakım türlerinden yüksektir, medyumlar genellikle su bakımı yapmak için bazı Üç Harflileri davet ederler bu cinler medyumlara bazı vizyonlar gösterirler. Elbette cinler ile medyumlar arasındaki iletişim üçüncü şahıslar tarafından görülemez hiçbir şekilde de algılanamaz. Cinlerin doğru bilgiyi verebilmesi için bu alanda çalışan kişilerin medyumlar tarafından doğru bir şekilde seçilmiş olması gerekiyor. Ayrıca her grubu belli bir dua okunarak davet edebilirler.

Su Bakımı Nasıl Yapılır

Su bakımı genellikle aydınlık bir yerde değil de ışığın loş olduğu ortamlar tercih edilerek yapılır, çünkü dış etkileri en aza indirgenmek istenir. Ayrıca dikkat dağıtacak nesnelerin de etrafta olmaması su bakımını daha sağlıklı sonuç vermesi için gerekli hususlardandır. Medyum Hoca uzunca bir süre suya odaklanarak yoğunlaşmaya çalışır, suyun içinde sadece medyumun görebileceği bazı simgeler ortaya çıkar. Bu şekiller Medyum için bile çok fazla anlam ifade eder. Bu şekilleri yorumlayabilmek için uzun bir süre tecrübe edinmiş olmak gerekiyor. Onun içinde seçilen cinlerin doğru bir şekilde seçilmesi gerekiyor.

Suya Bakarak Evleneceğin Kişiyi Görmek

Suya Bakarak Evleneceğin Kişiyi Görmek de en zor bakımlardan birisidir. Doğru çıkma payı %50 lerdedir. Çünkü bu bakım cinler aracılığı ile yapılır. Her bakım için doğru kabileden yardım almak gerekir. Şöyle bir de husus var cinlerin ne zaman doğru ne zaman yalan söylediğini anlamak çok büyük beceri ister. Biz bu konularda Medyum Semih Aktürk Hocayı tavsiye etmekteyiz. Fakat Semih Hoca kişisel istek olmadığı sürece Suya Bakarak Evleneceğin Kişiyi Görmek işlemini yapmak istemez. Su Falı Bakımının doğruluk payı düşük olduğu için güvenmez. Kendisi Havas İlminden Ebced Alfabesi yolu ile Yıldızname bakımı yapmayı tercih eder ve o yolda da devam etmek ister. Semih Hocaya ulaşmak için sitemizde bulunan Whatsapp sembolüne ya da Arama butonuna tıklamanız yeterlidir. Semih Hoca elinden geldiği kadar derdinize derman olmaya çalışacaktır.