Sevgi Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Sevgi Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Büyüler için belli zaman dilimleri vardır. Tüm büyüler hemen etkisini göstermez. Büyüler sadece mihir vakitlerinde yapılır. Ve yapımı 5 6 günü bulan büyüler vardır. Ama bu işlem süresinin standardı 3 gündür. Genellikle 3 günde tamamlanır işlem. Ancak tamamlandıktan sonra da kişiye etki etmesi için belli bir zaman geçmesi gerekmektedir. Bu süreç büyüye göre değişmekle beraber 7 günlük periyotlar halinde aktarılır. Her geçen gün etkisi daha da artar. Örneğin Papaz büyüsünün etki süresi 7 gün iken Kilit büyüsünün etki süresi 14 gündür. Sevgi Büyüsü Kaç Günde Tutar? Bu tarz zaman aralıklarında kişiler okuması gereken şeyleri aksatmadan temiz bir şekilde yapmalıdır. Bu büyüler esnasında yaptıran kişi kesinlikle temiz kalmalıdır. Kimse ile cinsel münasebete girmemeli kendi başına da cinsel davranışlar sergilememelidir. Kişi kadın ise adet zamanlarında ara vermeli ve yaptırdığı kişiye bu durumu bildirmelidir. Yoksa işleminiz etkisini kaybeder ve her şey boşuna gider.

 Büyü Nedir? Nasıl Yapılır?

 Büyülerin yapılışı hakkında birçok yerde bilgiler bulunur. Fakat Büyüler Ve Yapılışları sorusunu, ilim sahibi olmayan kişilerin bilmesine söz konusu dahi değildir. Çünkü burası gizlilik esas alan bir alandır. Evrenin gizli sırlarını bilebilmek için ilim edinmiş olmak, bu yolda uzun uğraşlar vermek ve hayatını buna adamak gerekir. Bu nedenle Büyüler Ve Yapılışları konusunu medyum tarafından yapılan, enerji odaklı manevi hareketlilik de denilebilir bu işlemlere. Büyülerin yapılışı ise tamamen, uzman bir medyumun bilgisi ile yönettiği ve ritüellerini gerçekleştirdiği bir alandır.

 Büyü Nasıl Yapılır?

 Yukarıda değindiğimiz gibi Büyüler Ve Yapılışları hakkında bilgi sahibi olmak, ilim sahibi olunmadan olması mümkün olan bir durum değildir. Ancak yine de merak edenler varsa büyü yapımı hakkında küçük birkaç bilgi verebiliriz.

 Büyüler evrende bulunan enerji kaynakları yardımı ile gerçekleştirilir. Bu kaynaklar enerji, toprak, su ve hava gibi madde ve anti enerjik maddelerdir. Evde yapılan büyüler elbette vardır. Fakat bunlar genellikle, internet sitelerinde dolaşan etkisiz ve geçersiz büyülerdir. Eğer gerçek anlamda etkili büyü yapılmak isteniyorsa, uzman bir medyumdan yardım alınması şarttır. Medyumların büyü hakkında detaylı bilgi sahibi oldukları herkes tarafından bilinen bir gerçektir.