Kimlere Büyü İşlemez?

Kimlere Büyü İşlemez?

Kimlere Büyü İşlemez? Büyüden nasıl korunuruz? Hepsinin cevabı bu makale de. Buyurun okuyabilirsiniz.

Öncelikle Kimlere Büyü İşlemez? Sorusunun cevabını verelim. Büyü bazı üzerinde bazı muskalar veya Vefkler taşıyanlara bir de daha önceden işlem yapılmış. Koruma çalışması da yapılmış olan kişilere işlemez. Büyüden Nasıl Korunulur? Büyüden Koruyan Dualar Nelerdir?

İslam dininde büyülerin yeri vardır. Onlar gerçektir. Büyüler iyi ve kötü herhangi bir sebepten dolayı yapılabilir. Büyülerden kurtulmanın sağlanabilmesi için öncelikle üstünüze büyü yapılıp yapılmadığını tespit etmeniz gerekmektedir. Büyü etkisinde olan kişilerde görülen başlıca problemlerden bazıları; Yoğun iç sıkıntısı, eğer evliyse evlilikte ciddi sorunlar ve cinsel isteksizliğin nefret boyutunda olması, ibadet ederken yaşanan ciddi sıkıntılar, sık sık kabus görmek, halüsinasyon görmek, sosyal yaşantıda ciddi ve gözle görülür problemler oluşması başlıca yaşanan sorunlardır. Büyüden korunma yolları nelerdir? Büyüden koruyan dualar hangileridir?

Büyüden Korunma Yolları Nelerdir?

           Büyüden korunmanın yolları çeşitlidir. Muska, dua, yapılan çeşitli tılsımlar gibi birçok tedavi yöntemi bulunmaktadır. Büyüden korunma yolları arasında yine en çok tercih edilen yöntem duadır. Diğer bir büyüden korunma yolları ise medyumlara başvurmaktır. Medyumlar büyüden korunmak için tılsımlar yaptığından, bir medyum yardımıyla boynunuza takacağınız muska da sizi büyüden koruyacaktır.Kendisine büyü yapıldığını düşünen biri devamlı Allah’ın adını zikretmelidir. Kalbi Allah sevgisi ile dolu olan birinden cin ve büyü uzak durur.

Besmele çekmenin büyüden korunmada büyük etkisi vardır. Euzü besmeleyi evinde, herhangi bir yere asan kimsenin evine cin, şeytan, büyü giremez. O evdekilere zarar veremezler.

Büyüden Koruyan Dualar Nelerdir?

Sedir ağacından koparılan 7 tane yeşil yaprağı bir tahta yardımı ile ezip su ile karıştırılmalıdır. Üzerine Âyet-el kürsi, İhlas ve Kul-euzü sureleri okunduktan sonra suyun içine Allah’ın adını zikrederek üflenmelidir. Daha sonra su yudum yudum bir hafta boyunca içilmelidir.

           Büyüden koruyan dualar dışında, sabah ve akşam 24 defa olmak üzere salavat getirilmesi de büyüden korunmanın baska bir yoludur.

İlk önce Euzü Besmele çekilerek fatiha okunmalı yine Euzü Besmele çekilerek 3 defa Kul-Euzü okunmalıdır.

Özellikle büyüden koruyan dualar nelerdir? Sadece büyüden cinden korunmak için indirilen bazı sureler vardır. Bu sureler ihlas suresi, felak suresi ve nas suresidir. Bu surelerin her gün gece yatmadan önce okunması büyüden korunmak için etkili bir yöntemdir. Bu yöntemleri peygamber efendimiz Hz. Muhammed Yahudilerin kendisine yaptığı büyüleri bozmak ve o büyülerden korunmak için kullanmıştır. Eper üzerinizde büyü olduğundan şüphe ediyorsanız Medyum Semih Aktürk İle iletişime geçin.