Kara Sevda Büyüsü

Kara Sevda Büyüsü

Kara Sevda Büyüsü, yine en kuvvetli bağlama büyülerinden birisidir. Yalnız bu büyü diğerlerinden farklı olarak art niyetli kişiler tarafından da yapılabilir. Kişinin kendisine büyü yaptıran kişiye kara sevda ile tutulması her isteğini yerine getirmesi ve gözü ondan başka hiçbir şeyi görmemesi demektir. Böyle durumlarda biraz em-pati yapıldığında art niyetli kişilerin kendine aşk yerine köle aradıklarını düşünebiliriz. Ya da geçmişte aralarında bazı olaylar olmuş ve intikam için de bu yola başvurmuş da diyebiliriz. Böyle durumlarda net düşünceniz ile gelmelisiniz. Bu sonuçları göze alabilecek misiniz? İşlemi yapmakta kesin kararlı mısınız? Geri dönüşü olmayan bir yola giriyorsunuz emin misiniz? Sonuçları çok ağır olabilir farkında mısınız? Gibi sorulara önce kendiniz cevap vermeli ve daha sonra da medyumunuza gitmelisiniz.

Biz bu konularda alanının en iyisi olan Medyum Semih Aktürk Hoca ile çalışmaktayız. Yapamadığı işlem olmadı şimdiye kadar. Kendisi gerçekten Havas İlminin en önde gelen isimlerindendir.

Kara Sevda Büyüsünü Yapan Hocalar

Kara Sevda Büyüsünü yapan hoca olarak bilinen Medyum Semih Aktürk Hoca küçük yaşlarında kendisini eğitmiş olan hocanın yanına yerleşmiştir. O günden bu güne kadar Havas İlmi ile yoğurulmuş olan Semih Hoca’nın hocası hayata gözlerini yummuş ve işlerini Semih Hocaya devretmiştir. Semih Hoca da onu yetiştiren kişinin izinden gitmeye devam etmiş ve kendini daha çok geliştirmek için çalışmalar yapmıştır. 27 yılı aşkın bir süredir bu şekilde işlemler yapan Semih Hoca Kara Sevda Büyüsü konusunda uzmanlaşmıştır. Hatalı işlem yapmamıştır hiçbir şekilde. Kendisine yardım için gelen hiç kimseyi geri çevirmeyen Semih Hoca herkesin mutluluğu içinden elinden geleni yapmaktadır. İyi niyetle kendisine gelen herkese yardım eder Semih Hoca. Böyle durumlarda en iyi şekilde büyüyü yaptıran kişiye istediğini bağlar.

Kara Sevda Büyüsünün yanı sıra ayırma, soğutma, dil bağlama gibi işlemler de yapar kişiler eğer çok zor durumda ise kara büyü de yapabilmektedir. Genelde önceliğini musallat durumlarına veren Semih Hoca herkese yardım etmek için elinden gelen çabayı sarf eder. 81 ilde ismi geçen Semih Hocanın yurt dışında da seminerleri olmuştur. Yurt dışında da oldukça yüksek bir referans kitlesine sahip olan Semih Hoca ardından gelmeleri için kendi öğrencilerini de yetiştirip ara sıra yurt dışına göndermektedir. Semih Hocaya sayfamızdan ulaşabilir, dilediğiniz yardımı alabilirsiniz.