Barışma Duası

Barışma Duası

Barışma Duası aralarına güncel dünya sıkıntıları girmiş arası açılmış, birbirine kırılmış, küsmüş kişileri birbirleri ile bağlamak için uygulanır. Bu işlem aileler, çiftler, sevgililer, nişanlılar, kardeşler, dostlar, çocuklar, çocukluk arkadaşları arasında bile uygulanabilmektedir. Kişilerin aralarındaki kırgınlığı gideren aralarından su sızmaz bir vaziyete dönüştürmek için Barışma Duasına başvurabilirsiniz. Barışma Duası sizi eskisinden daha iyi bir dostluk veya ilişkiniz ne ise daha iyisine dönüştürmek için kullanılır. Bu dua için Semih Hocamıza danışabilir medyum olarak yardımını alabilirsiniz. Bu duayı kendiniz de okuyabilirsiniz tabi ki ancak etkisini yeterli göstermeyebilir. Böyle durumlarda her zaman bir medyum hocadan yardım almak en doğrusu olacaktır. Bu durumlarda bizim önerimiz her zaman Medyum Semih Aktürk Hocadır. Kendisi işinde en uzman hocalardandır. Semih Hoca bir ömür diyebilecek kadar uzun bir süredir kendini bu ilime adamış ve sadece Havas İlmi ne mutabık kalmıştır. Kendisi Havas İlminde yoğurulmuş ve kendi de öğrencilerini bu yönde eğitmiştir.

Sevdiğini Bağlama Duasını Yapan Hocalar

Sevdiğini Bağlama Duasını yapan hoca olarak bilinen Medyum Semih Aktürk Hoca küçük yaşlarında kendisini eğitmiş olan hocanın yanına yerleşmiştir. O günden bu güne kadar Havas İlmi ile yoğurulmuş olan Semih Hoca’nın hocası hayata gözlerini yummuş ve işlerini Semih Hocaya devretmiştir. Semih Hoca da onu yetiştiren kişinin izinden gitmeye devam etmiş ve kendini daha çok geliştirmek için çalışmalar yapmıştır. 27 yılı aşkın bir süredir bu şekilde işlemler yapan Semih Hoca Sevdiğini Bağlama Duası konusunda uzmanlaşmıştır. Hatalı işlem yapmamıştır hiçbir şekilde. Kendisine yardım için gelen hiç kimseyi geri çevirmeyen Semih Hoca herkesin mutluluğu içinden elinden geleni yapmaktadır. İyi niyetle kendisine gelen herkese yardım eder Semih Hoca. Böyle durumlarda en iyi şekilde büyüyü yaptıran kişiye istediğini bağlar. Sevdiğini Bağlama Duasının yanı sıra ayırma, soğutma, dil bağlama gibi işlemler de yapar kişiler eğer çok zor durumda ise kara büyü de yapabilmektedir. Genelde önceliğini musallat durumlarına veren Semih Hoca herkese yardım etmek için elinden gelen çabayı sarf eder.

81 ilde ismi geçen Semih Hocanın yurt dışında da seminerleri olmuştur. Yurt dışında da oldukça yüksek bir referans kitlesine sahip olan Semih Hoca ardından gelmeleri için kendi öğrencilerini de yetiştirip ara sıra yurt dışına göndermektedir. Semih Hocaya sayfamızdan ulaşabilir, dilediğiniz yardımı alabilirsiniz.