EVDE SABUN BÜYÜSÜ NEDİR?

Evde Sabun Büyüsü Nedir?

Evde Sabun Büyüsü Nedir? Sabun büyüsü, yapılan kişiye çok ciddi zararlar veren ve bir kez yapıldıktan sonra geri dönüşü neredeyse imkânsız olan çok tehlikeli bir kara büyü çeşididir. Büyünün etkisi ve zararları çok ciddi boyutlarda olduğu için genellikle işinin ehli uzman bir hoca tarafından yapılması kesinlikle tavsiye edilir.

 Evde Sabun Büyüsü Nedir? Yapılır Mı?

Sabun büyüsü kullanılacak materyaller açısından kolay ama yapımı sırasında istenmeyen bir etki görmemek için çok dikkatli uygulanması gereken bir büyüdür. Peki, evde sabun büyüsü nedir? nasıl yapılır?

 Sabun Büyüsü İçin Gerekenler

Evde sabun büyüsü yapabilmek için öncelikle bir kalıp sabun, iğne, siyah iplik ve büyü yapılacak kişiye ait bir doku ( saç, tırnak vs.) ya da kıyafet bulunması gerekmektedir. Bu materyaller elde edildikten sonra evde sabun büyüsü nasıl yapılır?

  Evde Sabun Büyüsü Nedir? Yapımı?

Sabun büyüsü için, sabun kalıbı bir kap suyun içine koyulur. Sabun suya koyulduktan sonra büyü kime yapılacaksa 14 kez o kişinin ismi söylenir. Kişinin adı söylenirken annesinin adıyla birlikte seslenilir. “Fatma’nın kız çocuğu kader” gibi. İsim söyleme işi bittikten sonra sabun sudan çıkarılır ve biraz durulanıp sertleşmesi beklenir. Ama tamamen sertleşmemesi gerekir.

Sabun hala nemli iken sabunun üst kısmına iğne ile yan yana gözü belirleyen iki küçük delik açılır. Ardından alt kısmına doğru ayakları simgeleyecek olan iki dikey çizgi çizilir. Bunlar dışında başka bir uzuv eklenmez. 

  Sabun Büyüsü Yapanlar

Evde yapılmaması tavsiye edilen bu sabun büyüsünü hangi hocalar yaparMedyum Semih Aktürk hoca sabun büyüsü yapma ve bozma işlemlerini yapmaktadır.

  Sabun Büyüsü Etkileri

Peki, bu kara büyünün kişi üzerindeki etkileri nedir ?

Sabun büyüsü, geri dönüşü imkânsız bir kara büyüdür. Kişi üzerinde acılı bir ölüme kadar götüren sonuçları vardır. Sabun büyüsünün kullanılabilecek hiçbir iyi amacı yoktur. Kişinin bir şeyleri kaybetmesi için yapılan çok tehlikeli bir işlemdir. Sabun büyüsünün kişi üzerindeki fiziksel etkileri nedir diye soracak olursanız, bunlarda öncelikle bağlanan kısma göre farklılık göstermekle birlikte kişi sabun eridikçe günden güne erir, zayıflar, tıbbi tedavilere asla cevap vermez.

Sabun eğer sulak bir yere atılarak değil de kurutularak büyü gerçekleştiriliyorsa, kişi günden güne tıpkı sabun gibi kurur, derisi pul pul dökülür. Halsizlik, yorgunluk, iştahsızlık gibi etkilerle de kendini gösterebilir.