Tırnak Büyüsü

Tırnak Büyüsü, İnsanları kendine aşık etmenin ve bağlamanın bir çok yöntemi vardır. İnsanlar doğal yöntemlerle kendine bağlayamadıklarını büyü yolu ile de bağlamaya çalışabilirler. Bu büyü aşık etme ve bağlamada olduğu gibi ayırma ve soğutma için de yapılabilen bir büyü çeşididir. Oldukça sık kullanılır etkili bir büyüdür. Bu yolla istedikleri insanı kendilerine kör kütük aşık edip çaresiz bırakırlar. Ben de size insanların bu yolla nasıl bu işlemleri yaptığını açıklayacağım. Öncelikle işini iyi yapan havas ilmi mensubu uzman bir medyum bularak başlayın. Bu konuda bizim önerimiz Uzman Medyum Semih Aktürk Hocadır. Kendisi 27 yılı aşkın bir süredir Havas İlmi mensubudur. Yurt içi ve yurt dışında oldukça geniş bir referans ağına sahip ve bu ağ git gide büyümektedir. Kara büyülerden olan bu tırnak büyüleri ve cin tırnağı büyüsü insanlar üzerinde çok etkili sonuçlar yaratırlar. Bu büyüyü yaptırmak istiyorsanız kesinlikle işinin ehli ve bilgisi kuvvetli olan medyumlardan yardım almalısınız.

Tırnak büyüsü nedir?

Tırnak büyüleri ve cin tırnağı büyüsü yanlış ellerde çok tehlikeli sonuçlara yol açabilir.Bu büyü aşık etmek ve bağlamak için de kullanılabilirken genellikle soğutma ve ayırma işlemleri için kullanılmaktadır. Bu büyüler ile istediğiniz ayrılıkları çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu büyüler tırnağın yakılarak veya yedirilmesi ile yapılması olasıdır. Bağlama büyüleri kapsamına da girebilen tırnak büyüleri ve cin tırnağı büyüsünü büyü yaptıran kişi yapılana yakın ise yedirme yöntemi daha net sonuç verebilir. Eski çağlarda yapılan tırnak büyülerinde toz haline getirilen tırnak, büyü yapılan kişinin tırnağıydı. Ancak Şimdiki tırnak büyüleri ve cin tırnağı büyüsü büyü yaptıranın tırnağının yedirilmesi yoluyla yapılır.

Tarihte Büyü

Tarih boyunca uygulanan bu büyü maalesef ki kötü niyetler ile yapılmaktadır. Genellikle de birçok insana zarar vermiş bir büyüdür ‘’tırnak büyüsü’’. Tırnak büyüsünün olumsuz sonuçlar yaratmasındaki sebep bu büyünün çoğu zaman evli veya birine bağlı kişilerde kullanılmasıdır. Eğer tırnak büyüsü evli kişilere yapılırsa yuvaları dağılabilir ve sonu ayrılığa gidebilir. Tarihte bu büyüye mirasa konmak ve yahut tahtta bulunan varislerin yerini değiştirmek için de yapılırdı. Eskiden bu gibi amaçlarla uygulanan tırnak büyüsü günümüzde ise bekar kişiler arasında bir aşk ilişkisi kurulması için uygulanır.