Limon Büyüsü

Limon Büyüsü

Limon Büyüsü, yapılan kişi tarafından çok zor fark edilen hatta fark edilemeyen bir büyü türüdür. Bu büyü insanda şanssızlığa yol açar. Kişinin hiçbir yerde, hiçbir işinde şansı yaver gitmez. Öncelikle kişilerin her zaman şikayet ettikleri bir şanssızlık sorunları var ise ilgili musibetten kurtulup kişinin önünü her manada açmak adına başvurulan işlemler’den birisidir. Limon büyüsü tarihi bakımdan çok eski yıllara uzanır. Mısır’da Firavun dönemlerinde kullanıldığına dair çok sayıda kitabede hakkında bilgi bulmak mümkündür. Günümüzde biraz rağbetini yitirmiş olsa da yine de ustalık ile işini yapan medyumlar tarafından zaman zaman başvurulabilen bir işlemdir. Kişinin üç fazda hayatına etki etmeyi planlar. Biri şans, diğeri zenginlik bir diğeri ise sağlıktır. Bu üç fazı ortaya çıkarmak için de bir dizi eylemi hayata geçirmek gerekir. Başlangıç olarak da 3 adet özel muhafaza edilmiş limon temin edilir. Her bir faz için birer hafta ayrılacak olup 21 günün sonunda kişinin her yönüyle rahatlaması beklenecektir. Bu büyüye bir kişinin şansını kapatmak için başvurulabileceği gibi kendi şansını açmak için de başvurulabilir. Uzman Medyum Hocamız Semih Aktürk bu büyünün üzerinde oldukça yoğun bir çalışma sergilemiş ve kişiler üzerinde tecrübe edinerek bildiklerini doğrulamıştır.

Limon Büyüsünün Hazırlanışı

Alınan limonların 3 gece boyunca ilgili kişinin resmi üzerinde tığ ile işlenme yapılması gerekmektedir. Bazı medyumların bu özel tığlar yerine iğne de kullanırlar. Ancak tığ bir sonraki aşama için daha uygundur. Kişinin fotoğrafı üzerinde bu limonlar 3 yerinden delinir. Her bir delik için hazırlanan özel karışım bu boşluklara dökülür. Çabuk kuruyan bu özel karışım tığların limon üzerinde sabitlenmesini sağlar. Özel duaları ve sözleri eşliğinde 3 gece boyunca mihir zamanlarında yapılan bir çalışmanın ardından hazırlanan özel bir kutuya konur. Bu kutu bir kaç gün içinde yine özenle seçilmiş bir bölge içinde kazılan bir çukura gömülür. Limonların tamamen çürümesi ve tığların da serbest kalma süresi beklenecek olup bu süreç takribi bir hafta on gün alır.

Sonrasında çukurdan çıkarılan limonların tığları sökülür. 9 kişiye dağıtılacak olan bu tığların birinci olan üç tanesi ile kişiye mutlaka bir kıyafet örülür. Genel olarak kazak ya da çorap tercih edilir. Örülen bu giysinin giyilmesi boyunca kişinin her türlü beladan korunduğu düşünülür. Bugüne kadar çok kez uygulanmış ve gerçekten göze değer başarılar göstermiş bir eylemdir. İkinci olan 3 tanesi ile 3 adet aç doyurmak için yemek hazırlanır ve bu yemeklerde bu tığlar ile delikler açılır. Sonuncu 3 tane ile de işlemi yaptıran kişinin göğüs kafesi üzerinde çok küçük bir delik açılır. Bu işlemlerden sonra işleminiz sona ermiş ve refahınız sağlanmış olacaktır.