Lanetleme Büyüsü

Lanetleme Büyüsü

Lanetleme Büyüsü, Yapılması ve yapımında kullanılan malzemelerin bulunması zor olan lanetleme büyüsü, genellikle kötü niyetler için yapılan bir büyüdür. Yapımı en zor kötü niyet büyülerinden biri olan lanetleme büyüsünün bu derece az tercih edilmesinin sebebi zor olması mı yoksa çok kötü niyetlere hizmet etmesi mi belli olmaz. Fakat doğru şekilde yapılan bir lanetleme büyüsü ile kişinin hayatı zindana dönebilir, elini attığı yerden boş dönebilir, hiçbir işi yolunda gitmeyebilir,aç kalabilir, eşler birbirinden ayrılabilir, dostların arası açılabilir ve huzursuzluk çıkarılabilir.

Büyünün Amacı

Size zamanında zarar vermiş veya vermekte olan kişilerden intikam almak için de uygulayabileceğiniz lanetleme büyüsünün, diğer kara büyülerde olduğu gibi yapan kişiye zarar verme ihtimali vardır. Kişi eğer işinin ehli bir medyumdan yardım almazsa işlemi tecrübesiz birine yaptırırsa sonuçlarının ne olacağını kimse kestiremez. Medyum Semih Aktürk Hoca bu konuda size yardım edebilecek en nadide hocalardandır. Çünkü bu büyü kara büyü türünde oldukça zor durumlarda ve nadiren yapılan kötü niyet büyüsüdür. Soğutma büyüsüne benzer bir işlevi olan lanetleme büyüsünde öte alem-sel enerjiler yönlendirilerek kişinin hayatının tepe taklak olması sağlanır. Burada direkt olarak lanetleme söz konusudur. Fakat bu lanetleme de kara büyüler dekinden farklı değildir. Anlayacağınız üzere lanetleme büyüsü yapımı zor olduğu kadar da etkileri kuvvetli bir büyüdür. Bu büyünün daha önce de emsalleri görülmüştür.

Bizanslı atlet için yapılan 1500 yıllık lanetleme büyüsü

Bizanslı atletin rakibi başta Mısır Tanrısı Thoth olmak üzere ne kadar şeytani güç varsa onu başarısız kılmak için yardıma çağırıyor ve “gökyüzü demonları, havanın demonları, yer demonları, yeraltı demonları, deniz demonları, nehirlerin ve mevsimlerin şeytanları, Manna’nın gözlerini bağlayın, ayaklarını dolaştırın” diye beddua ediyor.İsrail’in Kayserya şehri yakınlarındaki Caesarea Maritma antik kentinde 1950’li yıllarda bir tiyatronun yıkıntıları arasında bir kurşun tablet bulunmuştu. Ancak tabletin üzerindeki yazılar çok fazla yıprandığı için  üzerinde ne yazdığı okunamamıştı.

Aradan geçen 70 yıl içinde teknoloji ilerledi ve tarihi yazıtlar için yeni okuma teknikleri geliştirildi. Geliştirilen bir görüntüleme tekniği sayesinde kurşun tablet üzerindeki 51 satırlık yazı okunabildi.1500 yıllık metin, Manna adlı ünlü bir dansçıya karşı bir lanetti. Lanetin yazarı da muhtemelen Bizans kültüründe rakip bir hizipte yer alan atletti.