Dört Düğüm Büyüsü

Dört Düğüm Büyüsü

Dört Düğüm Büyüsü, Bağlama Büyüsü çeşitlerinden birisidir. Bu büyü o kadar etkilidir ki neredeyse bozmak imkansızdır. Yalnızca ve yalnızca yapan medyum tarafından bozulabilen bir büyüdür. Ancak bu büyü kara büyüler arasında yer almaz. Yalnızca ve yalnızca birbirine bağlılığı olmuş olan ancak git gide zayıflayan ilişkileri pekiştirmek ve yeniden sağlam bir şekilde bağlamak için yapılır. Bu büyü için Medyum Semih Aktürk Hoca ile iletişim kurabilirsiniz.

Büyünün Başlangıcı

Bağlılık, bir ilişkinin olmazsa olmazları arasında en başta gelen özelliktir. Fakat her ilişki bağlılığını sürdürebilen kişileri barındırmaya bilir. Birbirlerine olan bağlılıkları azalmış kişiler sadakatsizlik de eder, yalan da söyler, ilgisizlik de gösterir. Bu davranışlar bir ilişkide kesinlikle istenmeyecek şeylerdir. Fakat zaman ile her ilişkide bu tür durumlar görülebilmektedir. Bu durumların ilişki içinde genellikle sadece bir taraftan kaynaklandığı gözlemlenmiştir. Sonuç olarak diğer taraf ilişkinin acılarını çekerken bağlılığı kopmuş kişi partnerine sadakatsizlik yapabilir, ilgisizlik gösterebilir. Ancak bu durumun kesin bir çözümü vardır ve çözüm ruhani yollar ile sağlanmaktadır. Bahsetmekte olduğumuz ruhani yol düğüm büyüsü olarak adlandırılan eski bir bağlama büyüsüdür.

Dört Düğüm Büyüsü Kaç Farklı Amaç İçin Uygulanır

Bağlama Büyüleri arasında olan Dört Düğüm büyüleri dört farklı amaç için kullanılır. Bunlar sırası ile şu şekildedir;

Aşık etme için düğüm büyüsü: İki kişi arasında aşk bağı başlatır ve o kadar güçlüdür ki, en iyi medyumlar tarafından bozulması bile ya vakit alır ya da birçok engel ile karşılaşılır.

İdrar bağlama için düğüm büyüsü: Bir kişiye fiziksel olarak işkence çektirmek için yapılır. Aslında kişinin idrar yollarında tıbbi bir sorun yoktur ancak kişi yine de küçük tuvaletini yapmakta ya da büyük tuvaletini yapmakta zorlanabilir. İşin bu kısmında cinler devreye girerek de bunu sağlayabilirler.

İrade bağlama için düğüm büyüleri: Birinin iradesini bağlamak için, aynı ipe 41 kere düğüm atılabilir. Bu büyüden etkilenmiş kişiler, söz konusu olan büyüyü yaptıran kişi olduğunda kendi iradeleri ya da kendi fikirleri yoktur. Yani büyüyü yaptıran kişi ondan ne isterse yapacak durumdadır.

Soğuyan İlişkileri yeniden canlandırmak için yapılan dört düğüm büyüleri: Yalnızca ve yalnızca birbirine bağlılığı olmuş olan ancak git gide zayıflayan ilişkileri pekiştirmek ve yeniden sağlam bir şekilde bağlamak için yapılır. Bu büyünün bozulması çok zordur.