Üzüm Büyüsü

Üzüm Büyüsü

Üzüm Büyüsü, yine yedirme içirme büyüleri arasındadır. Ancak bu büyü kötüye değil iyiye işarettir. Yaptığınız büyü kişinin işini, geliştirmesine bereket kazanmasına yardımcı olur. İşinde başarısız olan kimselere, işinin bereketi kaçmış kişilere, batmış kişilere yapılan büyüler dendir. Bir şeyleri gıda olarak büyü yapılan kişiye vermek onun hislerine, karakterine ve duygularına en net şekilde müdahale etmek demektir. Genelde ayırma büyülerinde, yuva yıkan büyülerde kullanılır. Ancak bazen bu tarz büyülerde de kullanılabilmektedir. Bağlama büyüsünde de kullanılabilir bereket büyülerinde de.

BEREKET BÜYÜSÜ

Bolluk ve bereket sahibi olmak, insanların hayatları boyunca çalışmalarının en büyük nedenidir. İnsanlar kendi yaşamlarını inşa etmeye başladıkları andan itibaren bir işe girip çalışır ve gelecek planları yapmaya başlarlar. Bunun nedenlerinden biri bolluk sahibi olmak, biri yüksek bir refah seviyesinde yaşamak, biri ise gelecek soylarına iyi imkanlar sunabilmektir. Fakat bazı insanlar hayata daha şanslı gelir ve bu sorunların hiçbirini deneyimlemeden yüksek bir refah seviyesinde hayata kavuşurlar. Ancak bazı insanlar ise hayata bu şanslardan mahrum gelir, normal düzeylerden bile fazla çalışarak bolluk elde edebilir hatta bazen elde edemezler. Bereket büyüsü, bu tür koşullarda uygulanan etkili ve bir o kadar da çetrefilli bir işlemdir. Üzüm büyüsü de bereket büyüsü ile aynı işleve sahip büyülerdendir. Bu büyüler hayıra geçebilen büyü türlerindendir. Ancak şunu asla unutmayın rızkı veren de alan da Allahtır. O istemezse bırakın büyüyü piyango çıksa yine rızkınızı alamazsınız. Ama Allah herkesin rızkını taa dünyaya gelmeden netleştirmiştir.

Bolluk ve Bereket

Bolluk ve Bereket sahibi olma niyeti ile yapılan büyünün etkileri ile insanlar hayalini kurduğu hayata kolay yoldan kavuşabilirler. Hatta belki çevrenizdeki bereket sahibi kişilerden bazıları bile o bereketlerini bu büyü ile elde etmişlerdir. Eğer sizin de hayatınızda böyle bir işleme ihtiyacınız var ise kesinlikle yaptırmayı düşünebilirsiniz. Fakat bereket büyüsünü yaptırmak gibi bir düşünceniz var ise belli arayışlara şimdiden başlamanızı öneririz. Çünkü bereket büyüsünü yapabilen medyum sayısı bir elin parmaklarını geçmemektedir. Bizim önerimiz Havas İlmi ile ilgili en bilgili medyum hocalardan olan Medyum Semih Aktürk Hocadır.