Dört Boynuz Büyüsü

Dört Boynuz Büyüsü

Dört Boynuz Büyüsü, Hayatınızda yolunda gitmeyen bir aşk durumu varsa size tavsiyem hemen medyum Semih Hoca ile tanışıp, dört boynuz büyüsü yaptırmanızdır. Ben bunu aynen bu şekilde yaptım ve şu an o kadar mutluyum ki anlatamam. Etrafımdaki herkesin kıskandığı bir birlikteliğim var. Açıkçası ağzımın içine düşen bir sevgilim olduğu için herkes ne kadar şanslı olduğumu söylüyor fakat işin aslı ben medyum Semih Hoca’ya gitmeden önce durumumuz pek de öyle değildi. Ama ben tabi ki bu durumu insanlara anlatmıyorum. Kimseye açık vermeyi istemem ve sevmem. Siz de vermeyin ve sorunlarınızı en etkili şekilde çözün. Medyum Semih Aktürk Hoca bu dönemlerde benim gibi vakıalarla oldukça fazla karşılaşmakta. Günümüzde aşk, sevgi, güven, bağlılık o kadar zor bulunan şeylerdir ki bulduğunuzda bile çoğunlukla şüphe ile yaklaşıyorsunuz.

Aslında Sevgilim Beni Kullanıyordu

İnsanların bana sırılsıklam aşık olduğunu gördüğü sevgilim aslında beni sadece kullanıyordu. Yani benim ona olan sevgimi bana karşı kullanıyor ve gel dediğinde gidiyordum dur dediğinde duruyordum. Oda bunu fırsat bilip beni erişemediği yada erişmeye uğraşmak istemeyip beni kullanarak erişebileceği şeyler için harcıyordu. Bende çok sevdiğim için ayrılamıyordum’da. Ama gururuma da yediremiyordum. Bir şeyler yapmam gerekiyordu. Ağzı çok iyi laf yapan biri olduğu için de beni bir şekilde kandırdığını düşünüyordu ama ben tabi ki kanmıyordum. Bu durum uzun süre böyle devam etti. Ya ayrılacaktım ya da büyü yaptırıp onu geri kazanacaktım. Ben ikinci yolu seçti ve gerçekten de Medyum Semih Aktürk Hoca’ya ulaşmam sayesinde doğru karar verdiğimi çok daha iyi anlıyorum.

Artık Kıymetimi Çok Daha İyi Biliyor

Semih Hocaya ulaştım ve isteklerimi dile getirdim. Halimden anlayan Semih Hoca vekaletimi alarak işleme başladı. Pek umudum yoktu başlarda ama ilk günlerde sevgilim yavaş yavaş değişmeye başlamıştı. 14. gün sonunda ise tamamen sonucunu aldım. Açıkçası sevgilim deki değişimlerin haddi hesabı yok. Öncelikle kullanma olayı tamamen bitti. Her şekilde hayatında ben varım ve benden başkasına yan gözle bile bakmıyor. Günde yirmi kez beni arıyor, hiçbir yere bensiz gitmek istemiyor ve evlenmek için başımın etini yiyor.