Büyü Sözleri

Büyü Sözleri

Büyüler yapılması hoş görülmeyen ancak yapıldığında da geri dönüşü olmayan şeylerdir. Bazen ihtiyaç anında mecburi olarak büyüye başvurmak gerekebilir. Bazen de evrensel büyü sözlerini kullanarak işimizi halledebiliriz. Büyü yapılmak için veya yapılan büyüyü bozmak için bunlar okunabilir. Ancak bunlar çok küçük büyüler içindir ve sonuç alma olasılığınız çok düşüktür. Biz yine de Büyü Sözleri ‘ni size aktaralım; Büyü Bozma Duası

“Ey Hüddam Apraziyal, sen elbette ki hüddamlar içerisinde en güçlü ve en yetenekli görevli varlıklardan birisin, istediğin büyü sözlerini sana aktarıyorum; çünkü sen bunu hak ediyor ve kesinlikle yardımcı olacağını biliyorum. İçimdeki niyeti sana sunuyorum ve senin de bu niyetimi en kısa sürede gerçekleştirip binlerce hatta yüz binlerce kişiye yardım ettiğin gibi bana da yardım edeceğini düşünüyorum. Bu büyü sözleri tılsımın ta kendisidir ve Hüddam Apraziyal Efendi şimdiye kadar bütün açmazları devre dışı bırakıp çıkmaz sokakları ve engelleri kaldıran bir güce sahiptir. İşte ben de gücünün farkında olarak başka varlıklara gitmek yerine seni tercih ettim ve seninle birlikteyim.”

Büyü Bozma

Büyü Bozma işlemi uzman bir medyum tarafından yapılmalıdır. Ama ben medyuma güvenmiyorum ben ne yapabilirim derseniz önce yukarıda verdiğimiz büyü sözlerini okumanızı tavsiye ederiz. İşte yukarıdaki büyü sözlerini herhangi birinin göremeyeceği ve işitemeyeceği, gözlerden ve kulaklardan ırak ıssız bir yerde sizi başka varlıkların da rahatsız edemeyeceği bir mekanda bir kurşun kalemin üzerine okumalısınız ve bu okumalar esnasında da şu hususlara kesinlikle dikkat etmelisiniz : Bu büyü sözlerini kurşun kalemi önünüze koyarak üzerine okumalı, bu telaffuzu yaparken de kesinlikle niyetinizi düşünüp bu büyüyü hangi niyetle yaptığınıza açık bir şekilde odaklanarak zihninizde bu durumu canlandırmaya ve kalbinizde de bu durumu net bir şekilde talep etmeye çalışmalısınız. Bu aşamada Hüddam Apraziyal Efendi, kalbinize inecek, aklınızdakileri okuyacak ve size yardımcı olabilmek için elinden gelen her türlü çalışmayı yapacaktır; kesinlikle ve kesinlikle dikkatli bir şekilde yapmalısınız. Bazı büyü çeşitlerinde bu sözlerden sonuç alamayabilirsiniz.Bu işlemden sonuç alamaz iseniz uzman bir medyumdan da yardım alabilirsiniz. Uzman Medyum Semih Aktürk Hoca bu hususta size yardımcı olabilecek nitelikteki hocalardandır.