Eski Sevgiliyi Geri Getirmek

Eski Sevgiliyi Geri Getirmek

 Aşık etme ve bağlama ritüelleri en sık başvurulan büyü çeşitleri arasında yer almaktadır. Özellikle eski sevgiliyi geri getirmek kimlere uygulanır oldukça tartışmalı cevabı olan bir sorudur. Buna göre arası açılmış bütün çiftler için geri getirme büyüsünden destek alınabilmektedir. Büyü ile çiftler arasında soğukluk yaratan konunun ortadan kaldırılması hedeflenmektedir.

Bu Büyü Nasıl Yapılır?

Büyü doğru ellerde ve doğru şekillerde yapılmadığı zaman oldukça tehlikeli sonuçlar doğurabilen bir uygulamadır. Bu sebeple mutlaka tecrübeli geri getirme büyüsü yapan hocalar araştırılmalıdır. Güvenilir bir hoca bulunduktan sonra ise eski sevgiliyi geri getirmek kimlere uygulanır cevabı doğrudan alınabilmektedir.

 Geri getirme büyüsü isi itibari ile iyi amaçlı yapılan büyüler arasında yer almaktadır. Bu kategoriye dahil olan çok sayıda geri döndürme ve bağlama büyüsü bulunmaktadır. Hangi çeşitte büyünün yapılacağına ise duruma ve olaylara göre büyüyü yapan yapan hocalar karar vermektedir. Geri getirme büyüsünün etkili olabilmesi için ise herhangi bir temasa gerek duyulmamaktadır. Yani bu büyü çeşitleri uzaktan da etkili olabilmektedir.

 Geri Getirme Büyüsü Yapımında Kullanılan Nesneler

 Geri getirme büyüsünün yapılabilmesi için öncelikle medyum hocaya çiftin bilgilerinin verilmesi gerekmektedir. Bu aşamada gerekli olan bilgiler isim, soy isim, anne adı ve doğum tarihidir. Alınan kişisel bilgiler ritüel başında ve sonunda niyet etme amacı ile kullanılmalıdır. Sonrasında ise büyü yapılması istenen kişiye ait belirgin bir fotoğrafa ihtiyaç duyulmaktadır. Sadece fotoğraf büyünün yapımında pek etkili olamamaktadır. Bu sebeple kişinin şahsi bir eşyası da bulunabildiği taktirde ritüel aşamasında işe yaramaktadır.

 Geri Getirme Büyüsünün Etkileri

 Bağlama ve geri döndürme büyülerinde en merak edilen etkileri nedir sorusunun cevabıdır. Döndürme büyüleri evrende var olan enerji önetilerek yapılmaktadır. Bu sebeple çiftler arasında soğukluğa veya ayrılığa neden olan etmen saptanmaktadır. Daha sonra ise bu negatiflik pozitifliğe çevrilmektedir. Geri getirme büyüsü etkisini göstermeye başladığında çiftler birbirine daha şirin ve masum görünmeye başlar. Aradaki soğukluk ise yavaşça yerini samimiyete bırakır.

 Geri getirme büyüsü etkileri nedir sorusuna geçilmeden önce büyünün doğru yapıldığına emin olunması gerekmektedir. Burada büyü yapılacak kimsenin koruma altında olmadığına ya da muska taşımadığına dikkat edilmelidir. Aksi taktirde büyü istenen başarıya ulaşamayacaktır.