Ak Büyü

Ak Büyü

Ak büyü, kara büyülerin tam tersine, kişilerin mutluluğu ve huzuru için yapılan iyi niyetli büyü türleridir. Ak büyü nedir sorusu yapılacak olan büyünün vesile olacağı iş ve duruma göre değişiklik gösterir.

 Peki, ak büyüsü nedir?

 Genellikle arası bozulan eşlerin aralarını düzeltmek, kaybolan bir eşyayı geri getirmek ve bulmak, agresif ya da sinirli, insanlara sürekli kötü davranan insanları yumuşatmak, uzun zamandır görülmeyen bir kimsenin uzaklardan gelmesini sağlamak, küs kimselerin arasını düzeltmek ve onları barıştırmak, insanların dileklerini gerçekleştirmek gibi çeşitli iyi amaçlarla uygulanan büyü türleridir.

 Ak Büyü Kötüyü Kullanılır Mı?

 Ak büyü iyi büyüler olarak görülse de, bu ak büyülerin de kötüye kullanımı mümkündür. Mesela dilekleri gerçekleştirmek için yapılan bir ak büyü, kötü niyetli bir dileğin de gerçekleşmesine sebep olabilir. Ya da yapılan kişi için her zaman hayırlı hallere sebebiyet verecek gibi bir durum söz konusu değildir.

  Nasıl Yapılır?

 Ak büyü nasıl uygulanır?

 Ak büyü, ne için yapılacaksa, seçilecek olan büyü de buna bağlı değişkenlik gösterir. Örneğin ayrılan eşleri geri getirmek için farklı bir büyü, dilekleri gerçekleştirmek için başka, gurbetteki kimsenin geri gelmesi için başka bir büyü kullanılmalıdır. Yani ak büyü nasıl uygulanır diye bir genelleme yapmak mümkün değildir. Önce istenilen şey, ardından istenilen şey doğrultusunda yapılacak büyü seçilmelidir.

 Ak Büyü Yapanlar

 Ak büyü, iyi niyetli büyü türü olsa da, yapılan her büyü gibi cinler yardımıyla yapılan büyü türüdür ve bu yüzden ak büyüsü yapan hocalar tarafından yardım alınarak uygulanmalıdır.

Bu konuda tek saygın isim Medyum Semihhocadır. İnternet üzerinden ak büyü yapan hocalar diye arandığında Karşımıza yine Semihhoca çıkmaktadır.

  Nasıl Bozulur?

 Ak büyü, tıpkı kara büyü gibi genel bir kavramdır. Bu yüzden ak büyülerin bozulması işlemi de yapılan büyünün çeşidine bağlıdır. Her büyünün kendine has bir bozulma şekli vardır. Bu yüzden yapılan bir ak büyüyü bozdurmak istiyorsanız, önce size hangi büyünün yapıldığını öğrenmeniz gerekmektedir.

Ak Büyü” için 3 yorum

  1. bende sadece fotoğraf var bu işlem için yeterli mi doğum tarihi zaten belli değil kendisi de bilmiyor yani

  2. selam hocam ben tokattan yazıyorum nasıl yardımcı olacaksınız buraya kargo ile mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir