YILDIZNAME HAKKINDA HER ŞEY

Yıldızname Bakan Hocalar

Sevgilisi veya eşi ile uyumunu öğrenmek isteyenler, yıldızname baktırmaktadır. Kişinin üzerinde büyü olup olmadığını öğrenen yıldızname bakan hoca insanları gelecekte nelerin beklediğini ve kaç çocuğunun olacağı hakkında bilgi vermektedir. Yıldızname bakmak için hoca ile yüz yüze görüşmek gerekmemekte, telefon üzerinden de yıldızname bakımı gerçekleşmektedir. Anne ismi, doğum tarihi ve bir fotoğraf yıldızname bakmak için yeterlidir.

 Fal ile karşılaştırılan yıldıznamenin falla hiçbir ilgisi olmamakta ve bu yüzden sürekli yıldızname bakımı olmamaktadır. Bir kişiye en fazla üç ayda bir yıldızname bakan hoca bireylerin tehlikede olup olmadığını da söylemektedir. Piyasada birçok sahte medyum bulunmakta ve yıldızname baktılarını söyleyerek, insanları yalan yanlış bilgiler vermektedir.

 Yıldızname Bakımı İçin Gerekenler

 Kişinin kişisel bilgileri, doğum tarihi ve saati ile bakılan yıldızname, doğumdan ölüme dek insanların yaşayacağı olaylar hakkında bilgi sahibi olunmasını sağlamaktadır. Ciddi bilgiler için yıldızname bakan medyum insanlara gerçek bilgiler vermektedir. Falla hiçbir alakası olmayan yıldızname, gerçek hocalar tarafından bakılmalıdır. Yıldızname bir çözüm aracı olmamakla birlikte çözümün bulunmasında yardımcıdır.

 Kesin ve gerçekçi bilgiler veren yıldızname bakan medyum kişilik analizi yapabilmekte ve bireyin hastalığı varsa söylemektedir. İnsanların sahip olduğu hastalıkların nasıl tedavi edileceği ve bireyin dönüm noktaları hakkında da çok fazla bilgi belirtmektedir. Kişiye özel bir hizmet olan yıldızname bakımı, kesin sonuçlar alınmasında birebir etkilidir. Kişinin üzerinde büyü var mı, kısmeti bağlı mı ve yıldızı düşük mü gibi konular için yıldızname bakılmaktadır.

 Yıldızname Bakan Hoca Ücreti

 Dedikleri çıkan yıldızname bakan hoca bu bilgileri Allah’ın yardımıyla insanlara aktarmaktadır. İnsanların kaderinde yaşayacağı birçok olay anneden alınmasından dolayı yıldızname bakımı sırasında annenin ismi istenmektedir. Yıldızname bakımı niyetinden sapmadığı sürece günah olmayıp insanların içinin rahatlamasını sağlamaktadır.

 Yıldızname bakarken birçok yöntem kullanan yıldızname bakan hoca astroloji haritası ve isim analizi gibi ayrıntılara dikkat etmektedir. Her medyum farklı bir ücret talep etmekte olup bir bakımla tüm doğru analizler verilmektedir. İnsan hayatında kapsamlı bilgiler vermesinden dolayı yıldızname baktırmak oldukça önemlidir.

YILDIZNAME HAKKINDA HER ŞEY” için 5 yorum

  1. Hocam ben beş senedir kaynanamla aynı evde yaşıyorum ve hiç anlaşamıyoruz gitmesi için bir şeyler yapsanız

  2. Kapıma domuz yağı sürmüş üst komşum silsem etkisi geçer mi hocam bende aynısını ona yapmak istiyorum başa çıkamıyorum bu şeytanlarla yoksa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir