Rızık Ve Bereket Büyüsü Nedir?

Rızık Ve Bereket Büyüsü

İnsanoğlu yaşamını bir sınav, bir imtihan olarak geçirir. Bir yaşam boyunca karşılaşılan çeşitli sıkıntılar, zorluklar mevcut olur. İnsanlar bunlarla başa çıkmaya çalışır. Maddi ve/veya manevi sıkıntılarla cebelleşen insanlar bu konularda çoğu zaman sabır etmekte zorlanır hatta sabırlarının sınanmasıyla karşı karşıya kalırlar. Ama bilinen odur ki derdi veren Allah dermanı da verir. İnsanlar bunu bilerek çoğu zorluğa, sıkıntıya katlanmaya gayret eder. Bilirler ki Allah’ın imtihanına dayanabilenler dermana ulaşacaklardır.

 Maddi sıkıntılardan bir şekilde çalışıp çabalayıp kurtulabilir lakin manevi sıkıntılar dediğimiz evlatlarımız, ailemiz, aşk yaşantımız, kazancımızın bereketliliği gibi sıkıntılardan kurtulmak için insanlar çoğu zaman medyumlara, hocalara başvurur ve yardım isterler. Bu hususta da rızık ve bereket büyüsü de özellikle medyumların yaptığı kişinin rızkını ve kazancının bereketini arttırıcı işlemledir.

 Rızık ve bereket büyüsü nasıl yapılır?

 İnsanların en çok ilgilendiği hususlardan biri de rızık ve bereket büyüsü nasıl yapılır konusudur. Bilindiği gibi her hastalığın çözümü farklıdır, aynı şekilde de her rızık bereket azlığının sebebi de farklıdır. Haliyle o azlığa getirilecek çözüm de farklı olacaktır. Bilinmelidir ki rızık ve bereket büyüsü nasıl yapılır sorusuna ilişkin bu büyünün kişiden kişiye farklılık gösterebileceği bilinmelidir. Çoğu zaman kişi için yapılan işlemden sonra sadaka verilmesi söylenirken kimi işlemlerden sonra gömme veya belirli bir yere asma yapılır. Burada kişiden kişiye farklılık gösteren bir işlem ancak gerçek medyumlarca bilinebilen bir şeydir.

 Nasıl bozulur?

 Kişiler rızık kapama büyüsü nasıl bozulur diye bilgi sahibi olmak istemektedirler. Başarınızı çekemeyen kişiler, iş dünyasındaki rakipleriniz, sizi sevmeyen akrabalarınız bile size rızkınızı kapatacak büyü yaptırmış olabilirler. Büyüye maruz kaldığını düşünen kişiler rızık kapama büyüsü nasıl bozulur diye araştırdığında bu durumdan kurtulmak için en etkili yol olarak rızık ve bereket muskası yaptırmalıdırlar.

 Rızık ve bereket büyüsünü kimler yapar?

 Rızık ve bereket büyüsü yapmak için oldukça bilgi sahibi olmak gereklidir. Ebced ilmi, havas ilmi, ledün ilmi gibi birçok ilim bu büyüyü yapmak için gereklidir. Haliyle rızık ve bereket büyüsü yapan hocalar kimlerdir denildiğinde; bunu da işinin ehli medyumlar, dürüst ve profesyonel medyumlar, cinci hocalar yapabilir. Daha önce büyü yapmamış veya büyüyle uğraşmamış kişilerin bu işlemlerle uğraşması yanlış olacak, olumsuz sonuçlar doğurabilecektir.

 Rızık büyüsü işlemleriyle ilgili rızık ve bereket büyüsü yapan hocalar, sonuçların kesinliği veya kısa zamanda sonuç vereceği hakkında kesin bir bilgi vermenin mümkün olmadığını belirtmekte ve bu nedenle çok büyük beklentilere girmemeleri hususunda kişileri bilgilendirmektedirler.

Rızık Ve Bereket Büyüsü Nedir?” için 12 yorum

  1. Merhaba arkadaşlar ben hocamızın yanına gittim bir arkadaşımla su bakımı yaptırdık arkadaşımın üzerinde muska olduğundan şüphe ettiğimiz için gitmiştik zaten hiçbir bilgi vermedik hakkımızda sadece bakım yapması için isim anne ismi doğum tarihi istedi onun dışındaki hiçbir şey anlatmadık baktı suya elini daldırdı gözümüzün önünde suyun içinden muska çıkardı şok geçirdik resmen donduk kaldık kimin yaptığına kadar her şeyi söyledi Allah razı olsun sorunumuzu da çözdü demem o ki kesinlikle medyum arıyorsanız doğru yerdesiniz

  2. selam hocam ben tokattan yazıyorum nasıl yardımcı olacaksınız buraya kargo ile mi

  3. Selamun aleykum hocam benim yeğenim 17 yaşında cin musallatına uğradı kendi kendine konuşuyor tuvaletten çıkmıyor bilmediğimiz dillerde sayıklıyor geceleri yemek bile yemez oldu götürmediğimiz doktor kalmadı özelinden devletine her yere gittik çare bulamadık sizi önerdiler bu işi çözer dediler hocam yalvarırım bize bir randevu verin getirip gösterelim çocuğu ailesi perişan durumda dönüş bekliyorum

  4. bende işlem yaptırdım bir haftada sonuç aldım kesinlikle tavsiye ederim arkadaşlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir