Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz Büyüsü Nedir? Papaz Büyüsü Yapan Hocalar Kimlerdir?

Papaz büyüsü, kara büyüler listesinde de yer alan, genellikle büyü yapılan kişiyi ciddi kayıplara uğratmak için kullanılan ve yapılması çok zor bir büyüdür. Papaz büyüsü, çok etkili ve zor bir büyü olduğu için mutlaka işinin ehli uzman bir medyum tarafından yapılmalıdır.

  Papaz Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılabilir?

 Papaz büyüsü yaptırmak istiyorsanız ve papaz büyüsü nedir? nasıl yapılır diye soruyorsanız öncelikle işinde uzman olan kişiyi bulana kadar asla kendiniz denememeli ve herhangi birine bu büyüyü yaptırmamalısınız. Peki papaz büyüsü nedir? nasıl yapılır ?

  Papaz Büyüsü

 Öncelikle büyüyü yaptırmak istediğiniz kişinin vücudundan herhangi bir parça elde etmelisiniz. Bu saç, tırnak ya küçük bir et parçası olabilir. Kişinin alınan parçasına üç gün boyunca tılsımlı sözler işinin ehli bir uzman tarafından söylenir. Bazı dualar tersten okunur. Aynı zamanda papaz büyüsü olması gerekenden farklı yapıldığında ya da bilmeyen biri tarafından uygulandığında hiç istenmeyen sonuçlar verebilir.

 Bu esnada hayvan parçaları, et, kemik gibi organların da kullanıldığı söylenir. Papaz büyüsü, büyü yapılan kişi kadar etrafındakileri ve büyüyü yapanları da etkileyebilir.

  Papaz Büyüsü Ne İçin Kullanılır?

 Papaz büyüsü bir kişinin cinsel hayatını bitirmek, basiretini bağlamak, o kişiyi kendine aşık etmek ya da kişiye inat büyüsü olarak uygulanıp kişinin kendi hayatıyla ilgili iyi olan her şeye kendi ağzıyla hayır deyip kendi hayatını kötüleştirmesini sağlamak gibi pek çok farklı amaçlarda kullanılabilir.

  Papaz Büyüsü Bozma Yolları

 Sizde bir papaz büyüsü olduğunu farkettiğiniz zaman bu papaz büyüsü nasıl bozulur ? Papaz büyüsünü bozmak için bazı sureler ve dualar vardır. Yine bir uzman yardımıyla, papaz büyüsü nasıl bozulur sorusu için çalışmalara başlanmalıdır. Nas, İhlas, Felak, Necm, Abese surelerinin papaz büyüsünü bozma etkilerinin olduğu bilinmektedir. Ama büyünün etkilerinin geçip geçmediğini anlayabilmek ve büyünün tam anlamıyla bozulmasını sağlamak için hoca eşliğinde bu surelerin okunması gerekir.

  Papaz Büyüsünü Yapanlar

 Papaz büyüsü gerçekten yapan tek isim Semih Aktürk Hocadır.

 Papaz büyüsünün kara büyüler arasında yer aldığı ve yapımı sırasında ruhani varlıklarla iletişime geçildiği unutulmamalıdır. Bilmeyen biri tarafından yapıldığında, herhangi bir duanın yanlış okunması bile istenmeyen sonuçlar yaratıp büyü yapılan kişinin acı bir şekilde can vermesine sebep olacağı gibi, büyüyü yapan ve yaptıranlara da tehlikeli sonuçlar doğurabilir.