Kilit Büyüsü Nedir?

Kilit Büyüsü

Kilit büyüsü adından da anlaşılacağı gibi bir kişinin herhangi bir özelliğini, davranışını, hareketini ya da uzvunu bağlamak, kilitlemek yani iradesi altından çıkarmak amaçlı uygulanan bir büyüdür. Bu büyüyle, karşıdaki ( büyünün yapıldığı kişi ) büyü hangi özelliğine etki etmek için yapıldıysa o özelliği bırakır. Mesela liderlik vasfı olan biriyse artık öyle olamaz, ya da aşık etmek için yapıldıysa bir anda istenilen kişiye aşık olur hatta yatalak bile kalabilir.

  Kilit Büyüsü Nasıl Uygulanır?

 Öncelikle bu büyü de diğer her büyü gibi işinin ehli bir hoca tarafından yapılmalıdır. Peki kilit büyüsü nasıl yapılır? Kilit büyüsünün yapılabilmesi için adından da belli olduğu üzere önce bir kilit gereklidir. Ancak bu kilit tek girişli olmalıdır. Eskiden bu büyüyü yapan hocalar, bunun için özel bir kilit kullanıyorlardı ama günümüzde herhangi bir asma kilitle de bu büyüyü gerçekleştirmek mümkün.

  Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

 Peki bu kilit büyüsü nasıl yapılır ve nelere dikkat etmeliyiz? Öncelikle kilit büyüsü yapılırken kullanılacak olan kilit, daha önce hiçbir büyü işleminde kullanılmamış olmalıdır. Çünkü daha önce yapılan büyünün etkileri bilinmediği için daha kötü sonuçlara sebep olabilir. Aynı zamanda kilidin hiç bir yedek anahtarının olmaması gerekir. Eğer yedek anahtarı varsa büyü yapılmadan önce temin edilip ortadan kaldırılmalıdır. Yoksa hiç ilgisi olmayan insanlarında büyüden etkilenmiş olmalarına sebep olunur.

 Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır?

 Kilit büyüsü için eskiden özel poşetler kullanılırdı ama onun yerine çuval da kullanılabilir. Yine kullanılan her malzemenin daha önce hiçbir büyüde kullanılmamış olması gerekmektedir. İki poşetin içine kilit ve anahtar ayrı ayrı olmak üzere koyulur. Ağzı açık bir şekilde 3 gün kişinin etki edilmek istenen özelliğiyle birlikte gerekli olan tüm detaylarla özel dualar eşliğinde poşetin içine koyulan bilgilerle bekletilir. Tahminen 4. günü ağzı sımsıkı açılamayacak şekilde bağlanır. Ağzı kesinlikle açılmaz ve 10. günün sonunda kilitli poşet yakılarak yok edilir. Geriye kalan küller ve kısımlar insan basmayacak bir yerde toprak altına gömülmelidir.

  Kilit Büyüsü Nasıl Bozulur?

 Peki bu yapılan kilit büyüsü işlemi nasıl bozulur? Bilinene göre bu büyü yapıldıktan sonra bozmak çok zor, hatta bazı medyumlara göre imkansızdır. Yani kilit büyüsü yaptıracaksanız eğer nasıl bozulur diye ileride düşünmemeniz gerekir. Peki bu kilit büyüsünü hangi hocalar yapar?

  Hangi Hocalar Kilit Büyüsü Yapar?

Bu konuda gerçekten yararlı olacak tek isim Medyum Semih Aktürk tür.

 Kilit büyüsü yapıldıktan sonra yalnızca yapılan kişiyi değil, yakın çevresini de etki altına alabilir.

Kilit Büyüsü Nedir?” için 4 yorum

  1. Selamun aleykum hocam benim yeğenim 17 yaşında cin musallatına uğradı kendi kendine konuşuyor tuvaletten çıkmıyor bilmediğimiz dillerde sayıklıyor geceleri yemek bile yemez oldu götürmediğimiz doktor kalmadı özelinden devletine her yere gittik çare bulamadık sizi önerdiler bu işi çözer dediler hocam yalvarırım bize bir randevu verin getirip gösterelim çocuğu ailesi perişan durumda dönüş bekliyorum

  2. aşık etme duaları okunarak başarılı olunabilir mi internette bir sürü dua var çünkü bunlar işe yarıyormu deneyen varsa yazsın lütfen

  3. ben hocamıza bundan 7 ay önce bağlama büyüsü yaptırmıştım çok iyi bir medyum mutlaka hocamla tanışın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir