Cinler Alemi Nedir?

Cinler Alemi Nedir?

Dünya içerisinde yalnızca biz insanlar yaşamaz. İnsanların büyük bir kısmının göremediği ve duyamadığı varlıklar da yine bizimle aynı alem içerisinde yaşamlarını sürdürür. Cinler alemi nedir sorusu da bu konuda aklında yer eden soruların cevaplarını almak isteyenlerin başlıca sordukları soruların başında yer alır.

 Kuran’da geçmekte olan ve sünnetler hadisler ile sabitlenmiş cinler de yine bizler gibi bu dünya içerisinde yaşarlar. Bilinenin aksine onlar da aynı insanların olduğu gibi bir yaşamları vardır. Evlenirler, çocuk sahibi olurlar ve zamanı geldiği zaman da ölürler. Cinler insanların yedikleri şeyler ile beslendiklerinden ötürü çalışma gibi bir zorunlulukları bulunmaz. Yapmakta oldukları tek şey yemek yeme, içme ve nefsi arzularını istedikleri gibi tatmin etmektir.

 Cinler Alemine Geçmek Mümkün Mü?

 Birçok kişi cinler alemi nedir ile alakalı araştırmalar yaparken bu aleme geçip geçemeyeceklerini merak ederler. Bununla ilgili bilinçsizce yapmakta oldukları çalışmalardan ötürü ise ne yazık ki oldukça kötü sonuçlar ile karşı karşıya kalırlar. Ateşten yaratılmış olan cinler kabileler halinde yaşarlar. Müslüman olanların yanı sıra Hıristiyan ve dinsiz olanları da vardır. Dolayısıyla cinler ile alakalı yapılacak olan yanlışların neticesinde insanların yaşayabilecekleri sorunlar çok ciddi anlamda artış gösterebilir. Hüddam ilmi nedir sorusu ise tam bu noktada devreye girer. Hüddamlar, şeytanlar ve cinler gibi varlıkları kontrol altına almak ve onları hizmetine sokma konusunda yeterli oranda bilgi sahibi olan kişilerdir.

 Herkes Hüddam Olabilir Mi?

 Genel kanının aksine hüddam ilmi nedir sorusuna tam anlamıyla cevap verebilecek olan kişilerin sayısı son derece azdır. Bu ilim oldukça önemli bir ilim olduğu için bu varlıklar ile alakalı yüksek düzeylerde bilgi sahibi olan kişiler çalışma yapabilir. İnsanların bu ilim konusunda çalışmaları hangi hocalar yapar konusundaki cevabı ise dikkatli araştırmalar sonrasında karşılarına isimler çıkar.

 Var olan bu isimler dikkatli bir şekilde incelendiği zaman cinler alemi ile alakalı çalışmaları hangi hocalar yapar sorusunun ne denli önemli olduğu da ortaya çıkar. Bu hocalar, cinler alemi konusunda yeterli oranda bilgiye sahiptir. Böylelikle insanların yaşamakta oldukları sorunları başarılı bir şekilde çözebilirler.

Cinler Alemi Nedir?” için 6 yorum

  1. arkadaşlar destek olalım birbirimize bu hocaya işlem yaptıran varsa yazsın yorumlara bizlere de fikir olur

  2. Define arıyoruz bize yardım edin hocam bi yerde bulduk sayılır ama tehlikeli cinler koruyor orayı bize bi hoca lazım fotoğrafını atsak o yerin bii bakma şansınız olurmu

  3. Hocam randevu mu almam lazım gelmek için randevu almam sıkıntı olabilir benim çünkü bir hafta içinde geleceğim ama hangi gün olduğu belli değil pazartesi gelirim derim yalancı çıkarım onu nasıl yapıcaz hocam bana bi ayrıcalık tanısanız geldiğimde nasıl olur

  4. Hocam ben birini seviyorum uğruna yapmadığım şey kalmadı ama o beni sevmiyor hocam unutamıyorum onu kabullenemiyorum nolur onu bana getir ben sana on milyar vereyim ama nolur gelsin ben paradan korkmuyorum yanıma gel derseniz şimdi çıkar gelirim yeterki sevdiğime kavuşayım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir