Bardak Büyüsü Nedir?

Bardak Büyüsü Nedir?

Bardak büyüsü, bağlama büyüsü yani bir başkasını kendine aşık etmek için kullanılan, yaparken bardak kullanıldığı için adını bardaktan alan bir büyü çeşididir.

 Bardak Büyüsü

 Bardak büyüsü yapmak için gerekli materyaller, bardak, su, şeker ve kaşıktır. Peki bardak büyüsü nedir? nasıl yapılır ? Bardak büyüsü yapılırken öncelikle bir bardağın içine su koyulması gerekir. Bardak büyüsü yaparken Hüddam’ın adının zikredilmesi gerekmektedir. Hüddam’ın adının zikredileceği yerler öncelikle suyu bardağa koyarken, daha sonra şekeri kaşığa dökerken ve son olarak da şekeri koyduğumuz kaşığı bardağın yan tarafına koyarken. Bu, bardak büyüsü işleminin son aşamasına geçiştir. Burada bardak büyüsü için gerekli olan tılsımlı sözler işinin ehli hoca tarafından söylenir.

 Bu işlemler yapıldıktan sonra son olarak kaşıktaki şeker bardağa koyulur ve bardağa koyarken de üç kez Hüddam’ın adı söylenir. bu şekilde bardak büyüsü tamamlanmış olur. Yapılan işlem tamamlandıktan sonra bu su, büyünün yapıldığı kişiye içirilmelidir.

  Evde Bardak Büyüsü

 Peki evde bardak büyüsü nasıl yapılır ? Tılsımlı sözleri bilen bir kişi de aynı işlemleri uygulayarak evde bardak büyüsü yapabilir ancak yapılan her büyü ne kadar basit olursa olsun diğer ruhani varlıklarla iletişime geçilerek yapıldığı için, işi bilen bir hoca tarafından yapılmadığı takdirde çok büyük tehlikelere yol açabilir.

  Bardak Büyüsü Bozulur Mu ?

 Eğer kişi yapılmış bir büyü olduğundan eminse, bu konularda uzman bir hocaya danışması gerekir. Peki bardak büyüsü nasıl bozulur ? Bardak büyüsü de diğer büyüler gibi eğer belirli bir süre verilmişse o süre geçtiğinde kendiliğinden bozulur. Süre verilmeden yapılan bazı büyülerde de büyünün zamanla etkisini kaybedip kendiliğinden bozulması söz konusu olabilir. Ama yine de bardak büyüsü nasıl bozulur sorusu için bir hocaya başvurmak daha etkili sonuçlar verebilir.

  Bardak Büyüsü İçin Başvurulabilinecek Hocalar

Bu konuda yılların verdiği tecrübe ve bilgiye sahip tek isim Medyum Semih Aktürk Hocadır.

 Büyü yapılırken de bozulurken de işi iyi bilen uzman bir hoca tarafından yapılması, büyünün olası tehlikelerini en aza indirir. Bu sebeple hocalardan yardım alınarak yapılması tavsiye edilmektedir.