Bardak Büyüsü Nedir?

Bardak Büyüsü

Bardak büyüsü, bağlama büyüsü yani bir başkasını kendine aşık etmek için kullanılan, yaparken bardak kullanıldığı için adını bardaktan alan bir büyü çeşididir.

 Bardak Büyüsü

 Bardak büyüsü yapmak için gerekli materyaller, bardak, su, şeker ve kaşıktır. Peki bardak büyüsü nasıl yapılır ? Bardak büyüsü yapılırken öncelikle bir bardağın içine su koyulması gerekir. Bardak büyüsü yaparken Hüddam’ın adının zikredilmesi gerekmektedir. Hüddam’ın adının zikredileceği yerler öncelikle suyu bardağa koyarken, daha sonra şekeri kaşığa dökerken ve son olarak da şekeri koyduğumuz kaşığı bardağın yan tarafına koyarken. Bu, bardak büyüsü işleminin son aşamasına geçiştir. Burada bardak büyüsü için gerekli olan tılsımlı sözler işinin ehli hoca tarafından söylenir.

 Bu işlemler yapıldıktan sonra son olarak kaşıktaki şeker bardağa koyulur ve bardağa koyarken de üç kez Hüddam’ın adı söylenir. bu şekilde bardak büyüsü tamamlanmış olur. Yapılan işlem tamamlandıktan sonra bu su, büyünün yapıldığı kişiye içirilmelidir.

  Evde Bardak Büyüsü

 Peki evde bardak büyüsü nasıl yapılır ? Tılsımlı sözleri bilen bir kişi de aynı işlemleri uygulayarak evde bardak büyüsü yapabilir ancak yapılan her büyü ne kadar basit olursa olsun diğer ruhani varlıklarla iletişime geçilerek yapıldığı için, işi bilen bir hoca tarafından yapılmadığı takdirde çok büyük tehlikelere yol açabilir.

  Bardak Büyüsü Bozulur Mu ?

 Eğer kişi yapılmış bir büyü olduğundan eminse, bu konularda uzman bir hocaya danışması gerekir. Peki bardak büyüsü nasıl bozulur ? Bardak büyüsü de diğer büyüler gibi eğer belirli bir süre verilmişse o süre geçtiğinde kendiliğinden bozulur. Süre verilmeden yapılan bazı büyülerde de büyünün zamanla etkisini kaybedip kendiliğinden bozulması söz konusu olabilir. Ama yine de bardak büyüsü nasıl bozulur sorusu için bir hocaya başvurmak daha etkili sonuçlar verebilir.

  Bardak Büyüsü İçin Başvurulabilinecek Hocalar

Bu konuda yılların verdiği tecrübe ve bilgiye sahip tek isim Medyum Semih Aktürk Hocadır.

 Büyü yapılırken de bozulurken de işi iyi bilen uzman bir hoca tarafından yapılması, büyünün olası tehlikelerini en aza indirir. Bu sebeple hocalardan yardım alınarak yapılması tavsiye edilmektedir.

Bardak Büyüsü Nedir?” için 10 yorum

  1. Antalyada yaşıyorum dürüst medyum bulamadım burda herkesin derdi başka hocam sizi tavsiye ettiler yanınıza gelmek istiyorum

  2. Kapıma domuz yağı sürmüş üst komşum silsem etkisi geçer mi hocam bende aynısını ona yapmak istiyorum başa çıkamıyorum bu şeytanlarla yoksa

  3. Merhaba arkadaşlar ben hocamızın yanına gittim bir arkadaşımla su bakımı yaptırdık arkadaşımın üzerinde muska olduğundan şüphe ettiğimiz için gitmiştik zaten hiçbir bilgi vermedik hakkımızda sadece bakım yapması için isim anne ismi doğum tarihi istedi onun dışındaki hiçbir şey anlatmadık baktı suya elini daldırdı gözümüzün önünde suyun içinden muska çıkardı şok geçirdik resmen donduk kaldık kimin yaptığına kadar her şeyi söyledi Allah razı olsun sorunumuzu da çözdü demem o ki kesinlikle medyum arıyorsanız doğru yerdesiniz

  4. saygıdeğer hocam sizi severek takip ediyorum benimde yardımınıza ihtiyacım var kuvvetli aşk büyüsü istiyorum

  5. Papaz büyüsü yaptırıcam ama çok korkuyorum daha önce yaptıran varmı sormam gereken bazı şeyler var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir