Balmumu Büyüsü Nedir?

Balmumu Büyüsü Nedir?

Balmumu Büyüsü Nedir sorusuna cevap olarak; genellikle bağlama yani bir kişiyi kendine aşık etmek amaçlı uygulanan ama niyet edilen şekline göre iyi ya da kötü olarak da uygulanabilen bir çeşit büyüdür denilebilir. Balmumu büyüsü, alakasız iki insanı birbirine aşık etmek için kullanıldığı gibi, zaten sevgili ya da evli olan iki kişi arasındaki sevgi bağını güçlendirmek için de kullanılabilir.

  Nasıl Yapılır?

 Peki, bu aşık etme amaçlı kullanılan balmumu büyüsü nasıl yapılır?

 Balmumu büyüsü yapmak için öncelikle balmumundan büyü yapılacak olan kişiyi temsil etmesi için insan figürleri hazırlanır. Bu hazırlanan insan figürüne, kötü amaçla yapılacak bir büyü ise etki etmesi istenilen bölgeye iğne batırılarak ya da normal bağlama büyüsü için iğnesiz olarak da uygulanabilir.

 Balmumu büyüsü nasıl yapılır?

 Büyü yapılmak istenen kişinin ve annesinin adı mumun üzerine yazılır. Ardından bu muma bin tane esma okunur. Büyüyü yapacak kişi hazırlanan mumu saat gece yarısını geçtikten sonra “bu mumun yandığı gibi sen de benim için yan” diye niyet ederek mumu yakar. Bu işlem 7 ya da 10 gün devam edeceğinden, kaç günde yapılacaksa mumun o kadarının yani 7 gün sürecekse yedi de birinin yanmasına izin verip mumu söndürür. Bu tam 7 gece devam eder.

 Yedinci gecenin sonunda bu işlem bitmiş olur ve mumda artık bittiği için kalan kısımları yine aynı sözler tekrar edilerek ateşe atılır.

  Kaç Günde Etkisini Göstermeye Başlar?

 Bu işlemler tamamlandıktan sonra 3. gününde büyünün etki etmeye başlaması beklenir. ama toplam süre 40 gündür ve 5 günde de 40. günün sonunda da sonuç almak mümkündür.

 Peki balmumu büyüsü nasıl bozulur?

 Balmumu büyüsü çok etkili bir büyü olduğu için bozulması da bir o kadar zordur. Büyü yapılan kişi, kendisinde bir büyü olduğunu asla fark edemez ve o halinden memnundur. Balmumu büyüsü, ancak dışarıdan birinin fark etmesi ve bir büyü olduğunu düşünmesi sonucuyla kişiye bakım yaptırılırsa anlaşılabilir.

 Fark edildikten sonra balmumu büyüsü nasıl bozulur?

 Büyü fark edildiği an uzman bir hocadan ya da medyumdan yardım alınmalıdır. Çünkü balmumu büyüsü yapılırken de bozulurken de en ufak bir işlem yanlış yapılırsa hiç istenmeyen sonuçlar doğurabilir.

  Balmumu Büyüsü Yapmak İçin!

 Balmumu büyüsü yapmak için, balmumu büyüsü yapan hocalar tarafından yardım alınmalıdır. Çünkü büyü yanlış yapıldığı takdirde aşık etmek yerine uzaklaştırmak ya da kişi üzerinden istenmeyen şeylere sebep olabilir. Peki günümüzde balmumu büyüsü yapan hocalar var mıdır?