Acı Biber Büyüsü Nedir?

Acı Biber Büyüsü

Büyü insanın varoluşundan bu yana farklı sebepler için kullanılan işlemlere verilen isimdir. Kimi zaman kişiyi sıkıntıya düşürmek için yapılırken kimi zaman da ortadaki problemlerin çözümü için kullanılmaktadır. İyi büyüler arasında olan acı biber büyüsü nedir ve nasıl bozulur soruları sıklıkla ortaya atılmaktadır. Büyünün başarılı olabilmesi için ise bu işlemi yapan hocalar tarafından yardım alınması gerekmektedir.

 Acı Biber Büyüsü Yapılma Nedenleri

 Acı biber büyüsü, iyi amaçlı bir büyü olarak bilinse de ayırma ve birleştirme için kullanılabilmektedir. Genellikle, eşler arasındaki muhabbeti artırmaya ve bağlamaya yönelik yapılmaktadır. Giden sevgiliyi geri döndürme ya da istenmeyen eşi uzaklaştırmak için de uygulanabilmektedir. Yani acı biber büyüsü hem iyi hem de kötü amaçlı yapılabilmektedir. Buna göre acı biber büyüsü nedir sorusuna karma bir büyüdür cevabı verilebilmektedir.

 Acı biber büyüsünün kullanılan diğer adı da kırmızı biber büyüsüdür. Büyü, işlem sırasında kullanılan biberin çeşidine göre isimlendirilmektedir. Ancak büyü yapan hocalar kuvvetli olduğu sürece kullanılan biberin bir önemi kalmamaktadır.

 Büyünün Yapım İşlemleri

 Acı biber büyüsüne adından da anlaşılacağı üzere biberler elde edilerek başlanmaktadır. Sonrasına güçlü bir ateş yakılarak biberler birer birer bu ateşe atılmaktadır. Ancak kırmızı biber büyüsü yapımı bununla sınırlı kalmamaktadır. Her bir biber ateşe atılırken dualanmaktadır. İşlem sırasında okunan dualar çok iyi bir medyum tarafından seçilmelidir. Aksi taktirde büyünün başarısız olması ya da ters etki etmesi sonuçları ile karşılaşılabilmektedir.

 Tarihi oldukça eski olan acı biber büyüsü doğru uygulandığında etkisini kısa bir süre içerisinde hissettirmektedir. Buna göre eşler arasındaki bağın güçlenmesi ya da zayıflaması gözle görülür bir şekilde fark edilebilmektedir.

 Acı Biber Büyüsünün Bozulması

 ​​​​​​​

 Acı biber büyüsü yapımından pişman olunduğunda veya büyünün anlaşılması durumunda nasıl bozulur konusuna yönelmek gerekmektedir. Kırmızı biber büyüsü zamanla etkisini azaltan bir büyüdür. Bu sebeple büyünün bozulması da bir medyum tarafından rahatlıkla yapılabilmektedir.

 Büyünün bozulabilmesi için hoca tarafından verilen duaların okunması yeterli gelmektedir. Ancak duaların belirtilen sayıda ve düzenli olarak yapılması oldukça önem arz etmektedir. Alanında tecrübeli medyum yardımı ile acı biber büyüsünün etkileri giderilebilmektedir.

Acı Biber Büyüsü Nedir?” için 9 yorum

  1. hakkınızda hiç olumsuz yorum yok aksine herkes teşekkür etmiş bende size işlem yaptırmak istiyorum inşallah olumlu sonuç alırsam bende buraya yazıcam hocam hatta her yere yazarım herkese tavsiye ederim yeterki benim işimde çözülsün

  2. hocam ben köyde yaşıyorum burda atm yok banka yok nasıl göndereyim işlem parasını sen Allah rızası için yapıver

  3. Hocam ben azeriyim türkiyeye gelmem imkansız gibi bi şey siz geliyor musunuz hiç bu taraflara

  4. Göz bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum sevgilime çok çapkın bıktım hocam bu çapkınlığından

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir