EVDE AŞK BÜYÜSÜ YAPILIR MI?

Evde Aşk Büyüsü Yapılır mı?

Büyü ve medyumluk tarih boyunca insanların kafasını kurcalayan bir konu olmuştur. Genellikle aşk hakkında olan büyüler insanların ilgisini daha çok çekmektedir. Büyü yapmak veya yaptırmak isteyen kişiler özellikle aşk büyüsü için ”evde aşk büyüsü yapılır mı? “sorusunu sıkça sormaktadır. Bu soruya farklı kişiler farklı cevaplar verse de aşk büyüsü yapılması zor büyülerden birisidir. Birçok malzeme ve tecrübe gerektirdiği için “evde aşk büyüsü yapılır mı?” sorusunun cevabı eğer bir medyum değilseniz hayırdır.

 Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

 Evde aşk büyüsü nasıl yapılır? Sorusuna cevap vermeden önce aşk büyüsü nedir sorusuna cevap vermek gerekir. Aşk büyüsü aşık olduğunuz kişiyi size aşık etmeye yaran kuvvetli ve yapılması zor bir büyüdür. Bu büyü riskli bir büyü olduğu için aşk büyüsü yapan hoca tarafından destek alınması önerilir.

 Aşk büyüsü yapan hoca bu büyüler ve medyumluk hakkında tecrübe sahibi olduğu için büyüyü daha sağlam ve tutma ihtimali daha yüksek bir şekilde yapabilir. Evde aşk büyüsü nasıl yapılır? Sorusunda gelirsek öncelikle bu büyünün zor bir büyü olduğunu belirtmek gerekir. Bu büyüyü evde yapmanız tavsiye edilmez. Bu büyüyü yapmak için özel bir hocadan veya medyumdan yardım almalısınız.

 Eğer hayatınızda ilk kez büyü yapacaksanız bu büyüyü yapabilme ihtimaliniz yok denecek kadar azdır. Aşk büyüsü sıradan insanların yardım almadan yapabileceği bir büyü olmadığından bu büyüyü evde bir yardım almadan yapabilmek imkânsıza yakındır.

 Aşk Büyüsü Nedir Ve Ne İşe Yarar?

 Aşk büyüsü adından da anlaşılacağı üzere bir kişiyi başka bir kişiye aşık etmek için yapılan büyüdür. Bu büyüyü genellikle platonik aşıklar yaptırsa da anneler de çocuklarını istedikleri kişi ile evlendirmek için bu büyüye başvurabilmektedir. Bu büyü yapılması zor bir büyüdür.

 Aşk büyüsü tecrübeli ve işi bilen biri tarafından yapılırsa büyünün gerçekleşme ihtimali artar. Ayrıca bu büyü kesin işe yarayacak diye bir şey yoktur. Büyü zor bir büyü olduğundan tutma ihtimali de düşüktür. Büyünün tutma ihtimalini arttırmak için tecrübeli ve işi bilen bir medyuma veya hocaya bu büyüyü yaptırmak gerekir.

EVDE AŞK BÜYÜSÜ YAPILIR MI?” için 4 yorum

  1. Ben aşk büyüsü yaptırdım hocamıza iyiki de yaptırmışım diyorum sayesinde hayallerim gerçek oldu hakkını ödeyemem

  2. Hocam randevu mu almam lazım gelmek için randevu almam sıkıntı olabilir benim çünkü bir hafta içinde geleceğim ama hangi gün olduğu belli değil pazartesi gelirim derim yalancı çıkarım onu nasıl yapıcaz hocam bana bi ayrıcalık tanısanız geldiğimde nasıl olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir