GERÇEK BAĞLAMA BÜYÜSÜ NEDİR?

Gerçek Bağlama Büyüsü Nedir?

Yüzyıllardan bu yana pek çok farklı amaç doğrultusunda gerçek bağlama büyüsü yapılmaktadır. Bu büyü oldukça etkilidir ve tesiri de çok büyüktür. O yüzden mutlaka gerçek bir medyum eşliğinde ele alınarak işlem gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

 – Karşılık alınamayan aşklar

 – Yıkılmak üzere olan evlilikler

 – Birbirine güç şekilde bağlanmak isteyen çiftler

 Bu gibi daha pek çok sebepten ötürü yapılan büyüler için, gerçek bağlama büyüsü nedir? sorusunun cevabını bu şekilde vermek mümkün. Sevilen bir kişinin aşık edilmesi ya da sebepsiz ayrılıkları, yeniden bir araya getirme gibi durumlarda etki yapan büyülere de bağlama büyüsü denmektedir. Ancak bu büyü gerçekleştirmek için kesinlikle bireysel olmak yerine, gerçek bağalama büyüsü yapan hoca üzerinden yardım olmaya dikkat etmelidir.

 Gerçek Bağlama Büyüsü Yapan Medyum

 Çok büyük bir etkisi bulunan bağlama büyüsü, mutlaka gerçek medyumların ele alması gerektiği önemli bilgilerle sağlanmalıdır. Etkisinin karşı tarafa olumlu ve doğru şekilde aktarılabilmesi için belli başlı bazı aşamalar üzerinden işlem yapılmaktadır. Bu yüzden mutlaka gerçek bağlama büyüsü yapan medyum eşliğinde doğru bilgiler verilerek medyumlar üzerinden yardım alınmalıdır.

 İstenilen talepler arasında hem bağlanacak olan hem de talep eden kişinin annesinin ismi gibi bilgiler öne çıkmaktadır. Gerçek bağlama büyüsünde bazı zamanlar doğum tarihi ve benzeri farklı bilgiler de istenmektedir. Bu durum yapılacak büyüğünün amacına ve etkisine bağlı olarak değişkenlik gösterir.

 Bağlama Büyüsü Yapımı

 Her gerçek medyum kendi yöntemleri ve farklı objeleri kullanmak suretiyle bağlama büyüsü gerçekleştirir. Burada ortak olarak elde edilmiş olan bilgiler ışığı altında vefki şerif hazırlanır. Onlar belli başlı birtakım hacetlerin karşılanması konusunda yazılmış olan tılsımlardır.

 Burada içerisinde kişisel bilgiler ile birlikte, ebced hesabı gibi bilgiler de bulunmaktadır. Gerçekleştirilecek olan yazılım konusunda safran mürekkebi ya da gülsuyu gibi maddeler kullanılır. Pozitif etkisi olan bu maddeler, enerji yükseltir ve büyüyü güçlendirir. O yüzden gerçek bağlama büyüsü nedir? sorusundan önce mutlaka gerçek bir medyum üzerinden yardım almaya dikkat edilmelidir.

  Gerçek Bağlama Büyüsü

 Mutlaka gerçek bağalama büyüsü yapan hoca ile birlikte bu büyünün ele alınması gerekmektedir. Gerçek anlamda bağlanacak kişinin düşüncelerini etkileme adına, gerçek bağlama büyüsü yapan medyum gerçekleştirdiği çalışmalar ile kısa süre içerisinde etkisini olumlu şekilde ortaya çıkmasına olanak vermektedir.

GERÇEK BAĞLAMA BÜYÜSÜ NEDİR?” için 7 yorum

  1. Selamun aleykum hocam gariban insanlarada yardım edin benim gibi Allah rızası için doğum tarihim 09.03.1971

  2. Hocam ben birini seviyorum uğruna yapmadığım şey kalmadı ama o beni sevmiyor hocam unutamıyorum onu kabullenemiyorum nolur onu bana getir ben sana on milyar vereyim ama nolur gelsin ben paradan korkmuyorum yanıma gel derseniz şimdi çıkar gelirim yeterki sevdiğime kavuşayım

  3. bende sadece fotoğraf var bu işlem için yeterli mi doğum tarihi zaten belli değil kendisi de bilmiyor yani

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir