EN ETKİLİ BÜYÜLER

EN ETKİLİ BÜYÜLER

En etkili büyüler sınıfının en başında papaz büyüsü gelir. Papaz büyüsü her konu için uygulanabilir. Diğer büyülere göre daha kısa sürede etki eder. Bozulması da bir o kadar zordur. Bu yüzden en çok tercih edilen büyüler arasındadır. Bu büyü çift taraflıdır. Hem iyilik için hem kötülük için kullanılabilir. Bağlama büyüsü yaptırmak isteyen de kullanır, ayırma büyüsü yapmak isteyen de kullanır.

Ermeni büyüsü, süryani büyüsü de en etkili büyüler arasında yerini alır. Genellikle aşk büyüleri için kullanılır. Tarihi, yapımı ermeni ve süryanilere dayandığı için bu ismi almıştır. Yapan kişinin ermeni ya da süryani olması gerekmez. Canbar büyüsü ise sadece aşk büyüsü için kullanılır. En imkansız durumlarda tercih edilir. Bağlanan kişi bir daha kopamaz.Sabun büyüsü de kara büyüler sınıfının başında gelir. Yapılan kişiyi sabun gibi günden güne eritir. İşini, ailesini, itibarını, sağlığını, aklını kaybetmesine sebep olur. En etkili büyüler denilmesinin sebebi de budur zaten. Kişiyi durum ne olursa olsun etkiler ve kısa sürede tesirini gösterir. Bu işlemler yapıldığında geri dönüş zor olur.

EN ETKİLİ MEDYUMLAR

Ceviz büyüsü de sadece aşk için kullanılır. Biliyorsunuz ceviz benzerliği açısından beyni temsil eder. Büyü yapımında da ceviz kabuklarının içine aşık edilmek istenen kişilerin isimleri yazılır ki beyinlerine yer etsin ve birbirlerinden başka bir şey düşünmesinler. Bu yazıları içine koyulur ve ceviz tekrar bağlanmak sureti ile kapatılıp gömülür. Okumalar yapılarak işleme devam edilir. En geç on dört gün içinde de sonuç alınmış olur.

Adet kanı büyüsü de aşk büyüleri içinde uygulanır. Dikkat edilmesi gereken nokta şudur: Bu büyüyü kendi başınıza adet kanını yemeğin içine atarak yapamazsınız. Bu büyü bu kadar kolay ve kısa değildir. Yapımı uzun ve meşakkatlidir. Medyumlar bu işi yıllarını vererek yapıyor. Uzman bir medyumdan yardım almadan böyle bir şeye kalkışmayın. Her işlemin ilmi vardır. Herkes uygulama yapamaz.

Sizde sorunlarınız için en etkili büyüleri bağlama, aşk, evlilik ve daha birçok konuda kullanmak istiyorsanız en etkili Medyum Semih Aktürk’a ulaşabilirsiniz.