BÜYÜ YAPTIRMAK İSTİYORUM

BÜYÜ YAPTIRMAK İSTİYORUM

Büyü yaptırmak istiyorum diyenler bu yazıyı mutlaka okusun. Çünkü bu yazıda büyü yaptırmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken konular ele alınacak.
Büyü birçok sorunun çözümü için kullanılabilir. Evlilik, bağlama, şirinlik, koruma, ayırma, uzaklaştırma, barıştırma, boşanma gibi…

Bu büyüleri yaptıracak olanların yaptığı en büyük hata işlemi kendilerinin seçmesi. Ne demek istiyorum? Yani bağlama işlemi yaptırmak isteyen birisi ben ceviz büyüsü yaptırmak istiyorum ya da ben adet kanı büyüsü yaptırmak istiyorum diye aramamalı. İlacı hasta değil doktor seçer ver her hastaya aynı ilaç verilmez.
Evet adet kanı büyüsü vardır ama sizin için tutmayabilir ya da ceviz büyüsü vardır ama sizin için uygun olmayabilir. Aslında “Ben daha önce bağlama büyüsü yaptırdım neden tutmadı?” diyenler için söylüyorum bunu. İlaç seçimini siz doktora bırakın. Herkesin yıldızı, uyumu farklıdır.

O yüzden başkasında tutan işlem sizde de tutacak diye bir şey yoktur. Falan arkadaşım yaptırdı oldu bana da olur o zaman diye düşünmeyin. Sizin için en uygunu, yüzde yüz tutacak işlem kaşık büyüsü iken başkası için nohut büyüsü olabilir. Bunu da işlemden önce bakım yaparak öğreniriz. Bu sizin anladığınız gibi bir bakım değil, sadece medyumun izleyeceği yolu gördüğü bir bakımdır. Üzerinizde ne olduğu size nasıl etki edeceği, ne tür işlem yapılacağı ve yapılırken ne tür uygulamalar olacağını medyum bu bakımda görür.

BÜYÜ YAPTIRANLAR

Bir diğer dikkat edilmesi gereken husus Büyü işlemine başlanıldığı andan itibaren bakım yaptırılmamasıdır. Bakım kişiyi ruhen zayıflatır, fal gibi değildir. Çok bakım yaptırmak ya da işlem süresinde bakım yaptırmak yıldızı düşürür işlemin olma ihtimalini de azaltır. Fal gibi canınız sıkıldıkça baktırabileceğiniz bir şey değildir.

Büyü yaptırmayı düşünüyorum.” diyenler yaptıracakları kişinin bilgilerine mutlaka sahip olmamalılar, bilgilerinde emin olmadıkları yerler varsa o kişinin resmini bulmamalılar. Bunları önceden hazırlamış olurlarsa vakit kaybedilmemiş olur. Büyü yaptıranlar bu konuda tecrübelerini paylaşıyorlar onlardan da fikir edinebilirsiniz.
Sizde “Büyü yaptırmayı düşünüyorum.” diyorsanız uzman medyum Semih Aktürk Hoca’ya ulaşabilirsiniz. Konu ne olursa olsun hocamız sizlere en iyi şekilde derman olacaktır.