AYIRMA BÜYÜSÜ

AYIRMA BÜYÜSÜ

Ayırma büyüsü genel olarak çiftleri ayırmada kullanılır. Karı koca arasını bozmak, sevgilileri ayırmak, nişanlıları ayırmak vb… Ayırma büyüsü kısa sürede etki eden büyüler arasındadır.

Güzel giden evliliğinizde ya da ilişkinizde durduk yere problemler çıkmaya başladı ise (evliliğe günler kala ayrılık kararı alınması, eşinizin değiştiğini hissetmeniz, ufak sorunların büyük tartışmalara yol açmaya başlaması) bu durumu görmezden gelmeyin. Mutlaka uzman bir medyuma danışın. Kendiliğinden zamanla geçer diye düşünmeyin.
Ayırma büyüsü ölü toprağı, kaşık,domuz yağı ile yapılabilir. En tehlikeli yönü büyüye maruz kalmış kişi olan bitenin farkında değildir. “Ne oluyor bize, birden böyle olduk” diye düşünmez. Durumu normal görür. Sevgisi biter, saygısı biter zamanla nefret eder duruma gelir. Eşinin sesini duymak istemez, aramaz sormaz konuşmaz, eve gelmez gelse de ayrı yerde yatmak ister. Eşi ona iltifat etse hakaret olarak algılar. Yüzünü görünce domuz görmüş gibi olur. Bunlar mübalağa değil emin olun. Ayırma büyüsünün etkileri çoktur. Tesirli büyüler arasında yer alır.

AYIRMA BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR?

Ayırma büyüsünü bozmanın ilk ve en zor adımı fark edebilmektir. Çünkü yapıldığında kişi kendisinde olanlara tuhaflık olarak bakmaz.  “Neden benim düşüncelerim bir anda değişti böyle?” diye kendisine bir öz eleştiri de bulunamaz. Bunu ancak çevresindekiler fark edip uyarabilir ve yardımcı olabilir. Biri fark ederse çok şanslısınız demektir zaten. Hemen ayırma büyüsü bozan medyum ile görüşmelisiniz.

Ayırma büyüsünün birçok türü vardır. Dolayısıyla bozuluşunun da birçok türü vardır. Size ne tür bir işlem yapılmışsa çözüm ona göre oluşturulur. Mesela ölü toprağı büyüsü ile ayırma yapılmış olabilir, papaz büyüsü ile yapılmış olabilir, kaşık büyüsü ile soğan büyüsü ile yapılmış olabilir. Doğal olarak bunların hepsinin yapımı da bozumu da farklılık arz eder. Genelde yapılan işlem tersten tekrar edilerek çözülür. En çok kullanılan yöntem budur. Bunun için de detaylı olarak işlemin nasıl yapıldığını yani her aşamasını bilmek gerekir. Yıldızname bakımının da önemi burada ortaya çıkar. Bakım yaparak yapılmış işlem görülür. Bu konuda ayırma büyüsü bozan medyum hocalardan yardım almalısınız.

Size ayırma büyüsü yapıldığından şüphe ediyor iseniz bununla ilgili en ufak bir kuşku duyarsanız mutlaka Medyum Semih Aktürk’a ulaşabilirsiniz.