AYIRMA BÜYÜSÜ

AYIRMA BÜYÜSÜ

Ayırma büyüsü genel olarak çiftleri ayırmada kullanılır. Karı koca arasını bozmak, sevgilileri ayırmak, nişanlıları ayırmak vb… Ayırma büyüsü kısa sürede etki eden büyüler arasındadır.

Güzel giden evliliğinizde ya da ilişkinizde durduk yere problemler çıkmaya başladı ise (evliliğe günler kala ayrılık kararı alınması, eşinizin değiştiğini hissetmeniz, ufak sorunların büyük tartışmalara yol açmaya başlaması) bu durumu görmezden gelmeyin. Mutlaka uzman bir medyuma danışın. Kendiliğinden zamanla geçer diye düşünmeyin.
Ayırma büyüsü ölü toprağı, kaşık,domuz yağı ile yapılabilir. En tehlikeli yönü büyüye maruz kalmış kişi olan bitenin farkında değildir. “Ne oluyor bize, birden böyle olduk” diye düşünmez. Durumu normal görür. Sevgisi biter, saygısı biter zamanla nefret eder duruma gelir. Eşinin sesini duymak istemez, aramaz sormaz konuşmaz, eve gelmez gelse de ayrı yerde yatmak ister. Eşi ona iltifat etse hakaret olarak algılar. Yüzünü görünce domuz görmüş gibi olur. Bunlar mübalağa değil emin olun. Ayırma büyüsünün etkileri çoktur. Tesirli büyüler arasında yer alır.

AYIRMA BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR?

Ayırma büyüsünü bozmanın ilk ve en zor adımı fark edebilmektir. Çünkü yapıldığında kişi kendisinde olanlara tuhaflık olarak bakmaz.  “Neden benim düşüncelerim bir anda değişti böyle?” diye kendisine bir öz eleştiri de bulunamaz. Bunu ancak çevresindekiler fark edip uyarabilir ve yardımcı olabilir. Biri fark ederse çok şanslısınız demektir zaten. Hemen ayırma büyüsü bozan medyum ile görüşmelisiniz.

Ayırma büyüsünün birçok türü vardır. Dolayısıyla bozuluşunun da birçok türü vardır. Size ne tür bir işlem yapılmışsa çözüm ona göre oluşturulur. Mesela ölü toprağı büyüsü ile ayırma yapılmış olabilir, papaz büyüsü ile yapılmış olabilir, kaşık büyüsü ile soğan büyüsü ile yapılmış olabilir. Doğal olarak bunların hepsinin yapımı da bozumu da farklılık arz eder. Genelde yapılan işlem tersten tekrar edilerek çözülür. En çok kullanılan yöntem budur. Bunun için de detaylı olarak işlemin nasıl yapıldığını yani her aşamasını bilmek gerekir. Yıldızname bakımının da önemi burada ortaya çıkar. Bakım yaparak yapılmış işlem görülür. Bu konuda ayırma büyüsü bozan medyum hocalardan yardım almalısınız.

Size ayırma büyüsü yapıldığından şüphe ediyor iseniz bununla ilgili en ufak bir kuşku duyarsanız mutlaka Medyum Semih Aktürk’a ulaşabilirsiniz.

AYIRMA BÜYÜSÜ” için 41 yorum

 1. Ben ömrümde sizin kadar mütevazi ve temiz kalpli bir insan görmedim Allah iyiki sizi karşıma çıkarmış

 2. Hocam ben beş senedir kaynanamla aynı evde yaşıyorum ve hiç anlaşamıyoruz gitmesi için bir şeyler yapsanız

 3. Selamun aleykum hocam gariban insanlarada yardım edin benim gibi Allah rızası için doğum tarihim 09.03.1971

 4. arkadaşlar destek olalım birbirimize bu hocaya işlem yaptıran varsa yazsın yorumlara bizlere de fikir olur

 5. Selamun aleykum hocam benim yeğenim 17 yaşında cin musallatına uğradı kendi kendine konuşuyor tuvaletten çıkmıyor bilmediğimiz dillerde sayıklıyor geceleri yemek bile yemez oldu götürmediğimiz doktor kalmadı özelinden devletine her yere gittik çare bulamadık sizi önerdiler bu işi çözer dediler hocam yalvarırım bize bir randevu verin getirip gösterelim çocuğu ailesi perişan durumda dönüş bekliyorum

 6. Ben aşk büyüsü yaptırdım hocamıza iyiki de yaptırmışım diyorum sayesinde hayallerim gerçek oldu hakkını ödeyemem

 7. bende sadece fotoğraf var bu işlem için yeterli mi doğum tarihi zaten belli değil kendisi de bilmiyor yani

 8. arkadaşlar destek olalım birbirimize bu hocaya işlem yaptıran varsa yazsın yorumlara bizlere de fikir olur

 9. Define arıyoruz bize yardım edin hocam bi yerde bulduk sayılır ama tehlikeli cinler koruyor orayı bize bi hoca lazım fotoğrafını atsak o yerin bii bakma şansınız olurmu

 10. Bende ak büyü yaptırmak istiyorum günaha girmeden sevdiğimi kendime aşık etmek istiyorum başka çarem kalmadı hocam

 11. ben hocamıza bundan 7 ay önce bağlama büyüsü yaptırmıştım çok iyi bir medyum mutlaka hocamla tanışın

 12. Hocam ben beş senedir kaynanamla aynı evde yaşıyorum ve hiç anlaşamıyoruz gitmesi için bir şeyler yapsanız

 13. saygıdeğer hocam sizi severek takip ediyorum benimde yardımınıza ihtiyacım var kuvvetli aşk büyüsü istiyorum

 14. arkadaşlar beni bilgilendirirseniz sevinirim hoca nerede yaşıyor ofisi nerde acaba

 15. Antalyada yaşıyorum dürüst medyum bulamadım burda herkesin derdi başka hocam sizi tavsiye ettiler yanınıza gelmek istiyorum

 16. Selamun aleykum hocam benim yeğenim 17 yaşında cin musallatına uğradı kendi kendine konuşuyor tuvaletten çıkmıyor bilmediğimiz dillerde sayıklıyor geceleri yemek bile yemez oldu götürmediğimiz doktor kalmadı özelinden devletine her yere gittik çare bulamadık sizi önerdiler bu işi çözer dediler hocam yalvarırım bize bir randevu verin getirip gösterelim çocuğu ailesi perişan durumda dönüş bekliyorum

 17. arkadaşlar destek olalım birbirimize bu hocaya işlem yaptıran varsa yazsın yorumlara bizlere de fikir olur

 18. Hocam benim anlamadığım bi şey var koruma muskası kötülükten mi koruyor yoksa sadece cinlerden mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir