MEDYUM ARAYANLARIN DİKKATİNE…!

MEDYUM ARAYANLARIN DİKKATİNE…!

Sizlere bir abiniz, hocanız, kardeşiniz olarak bazı tavsiye ve uyarılarda bulunmak istiyorum. Hepinizin bir derdi var hepiniz de kendinizce çareler arıyorsunuz, bizlerden yardım bekliyorsunuz fakat bazı medyumların derdi yardım etmek değil. Sadece bu işten maddi kazanç elde etmek. Ne yazık ki çoğunun amacı böyle. Öyle ki bu insanlar da hiçbir merhamet, vicdan yok. Kimi çocuğunun rızkından kesip yolluyor, kimi evinin kirasını yolluyor, kimi de öğrenci harçlığını yolluyor. Bu nasıl bir para hırsıdır…

Birini ağlatan para diğerini güldürmez. Bu dünyanın öteki tarafı da var. Herkes yaptığının, ettiğinin hesabını verecek. Allah bunun şahidi yarının hakimidir. Yani bugün bütün olaylara şahittir. Yarın da bu davanın hakimi olacaktır. Düşününki bir dava da hakim şahittir. O davada haksızlık yapılması mümkün müdür? Bu uyarılar sahte medyumlaraydı.

Şimdi gelelim size vereceğim tavsiyelere

Öncelikle İnternette ismi medyum olan herkese güvenmeyin. Güvenmeyin derken sadece işlem yaptırmayın değil, derdinizi dahi anlatmayın. Çünkü 22 yıldır bu işi yapıyorum ve duymadığım olay kalmadı. Maalesef birçok mağdur var bu konuda. Güvenip derdinizi anlatıyorsunuz o hoca sandığınız karaktersiz “Mesajların elimde, numaran elimde bana şu kadar para ver yoksa paylaşır seni rezil ederim.” diye şantaj yapıyor.
Bu diğer yaşananlara göre daha normal bir örnekti.

Çok anormal olan durumlarla da karşılaştım

. Yine bazı kendine hoca diyenler, genç kızlarımıza “İç çamaşırını gönder,büyüyü ona yazacağım.” gibi şeyler söylüyorlarmış. Kesinlikle inanmayın! Eğer büyü için bir eşya kullanılacaksa bu kişinin tırnağı,saçı kazağı,gömleği,mendili de olabilir. Özellikle iç çamaşırı isteyen bu sapıklara karşı da dikkatli olun. Bunlar bununla da sınırlı kalmıyor.

Kandırdığı kişiyi yanına çağırıyor ve “Büyünün bozulmasını istiyorsan benimle birlikte olman gerekiyor.” diyor. Evet, bunlar bir film sahnesi değil. Bizzat yaşayanlardan dinlediğim olaylar.
Büyü yapımı için kişinin ismi, anne ismi, doğum tarihi yeterlidir. Onun dışında size “Kimliğinin resmini at ona bakarak işlem yapacağım.” diyenlere inanmayın. Bilgilerinizi kullanarak sizi her türlü kirli oyunlarına alet edebilirler ya da yine şantaj yapabilirler.

SAHTE HOCALAR NASIL ANLAŞILIR?

Sahte hocaları anlayabileceğiniz bir diğer nokta da şudur. Gerçek bir hoca yoğun çalışır. Kimseye tek tek “Büyü yapıyorum, büyü bozuyorum.” diye mesaj atmaz. Takipçilerimizden bazı kardeşlerimiz bana anlattı. Benim sayfamı beğenen, yorum yapan insanlara, sözde medyumlar “Sizi Semih Hocanın sayfasından buldum, İşleminizi ben yaparım. ” diyormuş. Bu tür dolandırıcılara itibar etmeyin.. Gerçek bir medyumun tek tek insan arayacak vakti yoktur. Çünkü zaten ünü yayılmıştır. Bu tür komplolara tenezzül etmez.