Önemli Duyuru – Medyum Semih Aktürk

Önemli
Selamun Aleykum hayırlı günler diliyorum. Biraz sitemkar konuşacağım affınıza sığınarak. Ben medyum Semih Aktürk hoca olarak 20 küsür yıldır Türkiye’nin değişik yerlerini gezerek sizlere yardımcı olmaya çalıştım. Hiçbirinizin derdini sadece iş olarak para olarak görmedim. Gördüysem Allah benden sorsun. Buna rağmen bana yazan bazı kendini bilmezler (yaşları da benden küçük o yüzden çoluk çocuk olarak görüyorum) neden işlemlerinizi ücretsiz yapmıyorsunuz.? sizin amacınız insanlara yardımcı olmak değil para istediğinize göre sahtekarsınız diye küçücük beyinleriyle beni yargılıyorlar. Elbette internet ortamında birine güvenmek ve ona para göndermek çok zor bunu anlıyorum. Ama burada üslup çok önemli. Düzgünce sormak yerine tutup da tanımadan etmeden iftira atıp sahtekarsın diyenlerden ahirette tek tek davacı olacağım.

DİKKATLİ OKUYUN

Bu işe başladığımdan beri çok insanla tanıştım. Bir çoğundan para almadım. Malzeme ücretini dahi cebimden verdiğim oldu. Fakat o zaman gençtim. Zaten bir işim vardı. Fakat şu an yaşım geçti 3 çocuğum var. Onlara bakmaya okutmaya çalışırken kimsenin malzeme ücretini cebimden veremem. Kusura bakmayın. İşlem ücreti bana kalmıyor. Malzeme alınıyor o parayla kalanı da malzemeciye gidiyor. Bana kalan tek para bakım ücreti. Bakım ücreti de 100 tl. Benim cebime kalan tek para bu.. Buna rağmen hala ücretsiz yapmamı istiyorlar. Şu cümleye bakın madem yardım ediyormuşum neden para istiyormuşum?? Bu vatandaş hastaneye gittiğinde de vezne de olay çıkarıyor galiba. Burası hastane insanlar canıyla uğraşıyor siz ameliyat parası istiyorsunuz sahtekarsınız diye… Ya da bir fırında ekmek kuyruğundayken utanmıyor musunuz ekmek için para almaya diye bağırıyordur.(!)

Özellikle bağlama büyüsü yaptırmak isteyenlere söylüyorum. Çok aşığım ölüyorum bitiyorum diye geliyorsunuz. Evlenmek istediğinizi söylüyorsunuz. Ücreti duyunca sanki milyarlar istemişim gibi vazgeçiyorsunuz. Demek ki o kadar da aşık değilsiniz. Bir düğün için nereden baksanız 10 milyar para gider. Hemde sırf millete gösteriş olsun diye en iyi yerler tutulur en iyi orkestra getirilir. Bir gece için 10 milyar gider. üstelik ayrılmayacağının garantisi de yok. Ama evlilik büyüsü işleminde ben ömür boyu mutlu bir yuva garantisi veriyorum. ben ücret istediğimde oo hocam ne yaptınız alt tarafı bir muska yazacaksınız diyor. Bu şekilde cahil insanlarla uğraşmak istemiyorum. Her şeyin bir bedelinin olacağını bilenler yazsın lütfen.
Ha o kadar anlattım ki, sanki bende çok para istiyormuşum gibi oldu. Hiçbir zaman emeğimin fazlasını almadım. Hatta işlem tuttuğunda beni arayıp teşekkür etmek için tekrar para vermek isteyenler de oldu kabul etmedim. Ben yaptığım tüm işlerin sonuna kadar arkasındayım.