MEDYUMLAR

MEDYUM

Medyum doğuştan paranormal yetenekleri olan kişilere verilen addır. Bu kişiler cinlerle irtibata geçebilir,onlardan yardım alabilir. Yalnız burada karıştırılmaması gereken şey 6. histir.. 6 hissi kuvvetli olan insanlar herhangi bir varlıkla iletişime geçmeden herhangi bir çalışma yapmadan sadece hissettiklerini söyler. Bu yönüyle medyumluktan farklıdır.

MEDYUM NELER YAPABİLİR?

Bu kişiler aşk büyüsü, bağlama büyüsü, göz bağlama büyüsü, dil bağlama büyüsü, canbar büyüsü, evlilik büyüsü, rızık büyüsü, kısmet açma büyüsü, nohut büyüsü, ceviz büyüsü, kırk bir dikiş büyüsü, sabun büyüsü, yumurta büyüsü, soğan büyüsü, kilit büyüsü, soğutma büyüsü, uzaklaştırma büyüsü, ayırma büyüsü, boşanma büyüsü, sevgi büyüsü, muhabbet büyüsü, muska, vefk, celb, şirinlik büyüsü, koruma büyüsü gibi büyüleri yapabilmelidir. Bu büyülerin temeli de çok eskiye dayanmaktadır. Özellikle aşk büyüsü en sık başvurulan büyüdür. Çünkü bütün aşklar karşılıklı değildir. Platonik aşk yaşayanlar çareyi bu büyüyü yaptırmakta bulur.Aşk büyüsünün de yüzlerce çeşidi vardır. Bu büyüleri de sıradan insanlar yapamaz. İnternette gördüğünüz boş büyü tarifleriyle zaman kaybetmeyin. Bu iş için yüksek derecede ilim gerekir. Yapacağınız eksik ve yanlış hamleler sevdiğinizden ömür boyu ayrı kalmanıza neden olabilir yani ters tepebilir.

HERKES MEDYUM OLABİLİR Mİ?

Günümüzde sanıldığı gibi kafelerde kahve falı bakan kişi değildir medyumm. Bununla ilgili de sıkça sorulan bir soru var; Ben de medyum olabilir miyim? Dediğim gibi medyumluk yeteneği doğuştan gelmektedir. Bu yeteneğe sahip olan kişi de ilim sahibi birisinden el alır ve medyumluk yapar. Onun dışında medyumluk çok çalışarak, öğrenerek kazanılacak bir mertebe değildir.

bağlama büyüsü yapan medyum, evlilik büyüsü yapan medyum, aşk büyüsü yapan medyum, canbar büyüsü yapan medyum olarak sizlere yardımcı olmaktayım.