PAPAZ BÜYÜSÜ

PAPAZ BÜYÜSÜ

Papaz büyüsü en etkili ve sonuca en kısa sürede ulaştıran büyüdür. Papaz büyüsü her türlü amaç için yapılabilir. Alanı çoktur. Karşı cinsi bağlamak için,cinsellikten soğutmak için, kısmet kapatmak için,ayırmak için,gideni geri getirmek için,evlilik için, bağlamak için, aşık etmek için…
Yapımında regl kanı, meni, domuz yağı,idrar,tırnak, saç gibi malzemeler kullanılır. Yapılan kişiye ne niyetle yapılmışsa o yönde değişimler gösterir.

Evli bir adam için yapan bir kadın adamı kendine bağlar, sevdiği için yapan sevdiğini kendine bağlar. Birilerini ayırmak isteyen, arasını bozmak isteyen ayırma yapar. Papaz büyüsünü kolay kolay bakımda görülmez. Yani yaptırdığınız kişi medyuma gitse ve ona yıldızname bakımı yaptırsa medyum ona senin üzerinde büyü var diyemez. Dese bile kesinlikle yapanın siz olduğunu söyleyemez.  Bunun içinde en çok tercih edilenler arasındadır. Kullanıldığı bir çok alan vardır. Kısırlaştırma,erkekliği bağlama cinsel hayatı bitirme,aşk…

Adının papaz büyüsünün olması sebebiyle bu büyünün hakkında birçok yalan yanlış bilgi vardır. Örneğin büyünün papaz tarafından yapıldığı ve yine ancak bir papazın bozabileceği gibi…Papaz büyüsü hakkında bu söylenenler tamamen yanlıştır. Bu büyünün ne papazla ne kilise ile hiçbir ilgisi yoktur. Büyüyü yapacak hocanın ve yaptıracak kişilerin dini inancının hiçbir önemi yoktur. İşlem her şekilde etki yapar.

Büyülerin yapımı hata kabul etmez. Ufak bir hata büyük sonuçlar doğurabilir. Lütfen papaz büyüsünü yapan medyum hocalardan yardım alın yardım alın.

PAPAZ BÜYÜSÜ YAPAN MEDYUM

Papaz büyüsü için yapılacak kişilerin ismi anne ismi doğum tarihi gerekir. Bu bilgilere sahipseniz bu işlemi yaptırabilirsiniz. Bu büyünün etkileri oldukça tesirlidir. En tesirli büyüler arasında yer alır. Bu sebeple papaz büyüsünü yapan hoca arıyorsanız tecrübeli bir medyum ile çalışmalısınız. Yapılan işlemin etki süresi kişilerin yıldız durumuna göre değişiklik gösterebilir. Birinde beş günde etki etti diye sizde de beş günde etki edecek diye bir şey yoktur. Kimse bir biriyle aynı değildir bu sebeple yapılan işlemde, etki süresi de uygulanma yöntemi de aynı olmaz. Medyumun bunları çok iyi bilmesi ve uygulaması gerekir. Papaz büyüsünü yapan hoca arıyorsanız Medyum SemihHoca ile görüşebilirsiniz.