SOĞUTMA BÜYÜSÜ

SOĞUTMA BÜYÜSÜ

Soğutma büyüsü genelde evli çiftleri ayırmak üzerine kullanılsa da birçok türü vardır. Soğutma büyüsünde birisini istediğiniz kimseden ya da istediğiniz her şeyden soğutabilirsiniz.

Kocadan soğutma büyüsü
Kocadan soğutma büyüsünde genelde ilişkiye dahil olmak isteyen üçüncü kişiler tarafından yapılır. Bu büyü yapıldıktan sonra kadın kocasından nefret eder, sürekli kavga, tartışma yaşarlar sonucu da boşanmayla biter. Başlarda kadın ne kadar severse sevsin soğutma işlemi yapıldıysa kocasının yüzünü dahi görmek istemez. Her hareketinden rahatsız olur. İltifat etse hakaret sayar.

Kocayı soğutmaa büyüsü
Yine aynı durum söz konusudur. Karısını çok seven bir erkek bu işleme mağruz kaldığında karısını görünce düşmanını görmüş gibi olur. İstediği hiçbir şeyi yapmaz adeta hizmetçi muamelesi yapar. Bununda sonucu boşanmadır. Genel de adamı seven başka bir kadın varsa o ayırıp kendisine bağlamak için ya da evliliği istemeyen aile tarafı varsa onlar yapar.

Zinadan soğutma büyüsü
Eğer kişi eşini aldatıyorsa ya da evli olmadığı halde sürekli zina ediyorsa bu işleme başvurulur. Soğutma büyüsünden sonra kişi cinsellikten soğur.

İçkiden soğutmaa büyüsü

Alkol bağımlıları için yapılan kesin çözümlü büyüdür. Soğutma büyüsünden sonra kişi alkolden eskisi kadar zevk almaz ve bu his zamanla tiksinmeye döner. İçki içilen ortamda dahi duramaz.

Kumardan Soğutmaa büyüsü

Kumar bağımlılığı maddi manevi kişiyi ve ailesini bitiren bir durumdur. Öyleki bağımlı olan kendisinin eşinin ve çocuklarının rızkını kumar için harcar. Nice aileler bu sebepten dağılmıştır. Yapılan kişi soğutma büyüsü ile içki konusunda olduğu gibi kumar oynamaktan zevk alamaz.

Kendinden soğutma büyüsü
Kendinden soğutma büyüsünde durum diğerlerinden biraz daha farklıdır. Bilirsiniz bazı takıntılı insan tipleri vardır. Evlenme teklifini kabul etmezseniz sürekli rahatsız eder, tehditler eder. Genelde bu problemi ailesinden uzakta yaşayan üniversite öğrencileri yaşıyor. Soğutma büyüsünden sonra ise bu problem tamamen ortadan kalkar.

Çevreden soğutma büyüsü
Birisi ailesinin, arkadaşlarının akrabalarının sözünü çok fazla dinliyorsa, karar vermekte kendisi pasif çevresindekiler daha etkin rol oynuyorsa ya da çocuğunuzun çevresi yanlış arkadaşlarla doluysa soğutma büyüsüne başvurulur. Bu sayede çevresindekilerden uzak tutulur.

SOĞUTMA BÜYÜSÜNÜ YAPAN MEDYUM

Tüm bu sorunlar için soğutma büyüsünü yapan hoca arıyorsanız Medyum Semih Aktürk’a ulaşabilirsiniz. Soğutma büyüsünü yapan hoca araştırmasında karşınıza yüzlerce isim çıkabilir. Bunların içinden gerçek soğutma büyüsünü yapan medyum hocayı bulmakta zordur. Onun için resmi ve ruhsatlı çalışan Medyum Semihile çalışırsanız garantili olarak sonuca ulaşırsınız.