SABUN BÜYÜSÜ

SABUN BÜYÜSÜ

sabun büyüsü nedir? sabun büyüsü nasıl yapılır? sabun büyüsü nasıl bozulur? Sabun büyüsü yapan medyumlar kimlerdir?

Sabun büyüsü çok eski zamanlardan beri kullanılan tehlikeli büyü çeşitlerindendir. Sabun büyüsünü yapan medyumlar bu konuda hizmet verirler.

Sabun büyüsü kara büyüler içinde en kötü niyetle yapılanıdır. İşlem malzemesi için bir sabun ve iğne yeterlidir bu malzemeler her yerde bulunsa da bunu yapacak ilim herkeste yoktur. Sabun büyüsü ölüm için, hastalık için, delirtmek için, kötü göstermek için, işlerini durdurmak için, yanlış yerlere yönlendirmek için, yalnız bırakmak için vs yapılır. İntikam, kıskançlık, hırs, kurtulma isteği insanları sabun büyüsüne çekiyor.

Kullanılan sabunun üzerine büyü yapılacak kişinin temsili resmi çizilir ve neresine zarar verilmek isteniyorsa iğne oraya batırılır. Eğer baş bölgesine iğne batırılırsa akli dengesini yitirir, ne yaptığını, ne yapacağını bilemez duruma gelir, çıldırır. Eğer baş bölgesine tersten yani arkadan batırılır ise durum ölüm ile sonuçlanır. Ani hastalıklar baş gösterir. Tedavisi ve neyden kaynaklandığı bulunamaz. Sabun büyüsünü yapan hocalar bu konuda size detaylı bilgiyi zaten verecektir.

SABUN BÜYÜSÜNÜN ETKİLERİ

Tıbbi müdahaleler ile durum düzeltilemez. Eğer sabun sağ omuz kısmına batırılır ise kişi çevresi tarafından dışlanır, kimse arasına almaz, sevilmez, yalnız kalır. Manevi olarak çok büyük sıkıntılar yaşar. Sol omzuna batırılır ise bu sefer hiçbir işi rast gitmez. İşleri kötüye gider ve bir lokma ekmeğe muhtaç kalır. Çok zengin olsa dahi işleri birden bıçak gibi kesilir. Olacak işleri olmaz. Maddi açıdan çok zor günler yaşar.

Eğer sağ ayak kısmına batırılır ise bu kişi doğru yoldan çıkar. Kendisi için zararlı olan yerlere gider, zararlı olan şeyleri yapar. Sonucunda da başına talihsiz olaylar gelir. Beladan kurtulmaz başı. Kendisi için neyin doğru olduğuna karar veremeyecek duruma gelir. Yani nereye batırılırsa batırılsın kişiye çok büyük zararları olur. Bu işlemi yaptırmak istiyorsanız iyice emin olmalısınız. Pişmanlık kabul etmez çünkü. Geri dönüşü de kolay kolay olmaz.  Tüm bu kısımlar tamamlandıktan sonra sabun belirli bir vakitte belirli dualar okunarak akan bir suya atılır. Sabun suda eridikçe sabun büyüsün yapılan kişi de günden güne erir. Sabun büyüsünün sonu büyük hastalıklarla ya da ölümle sonuçlanır. Kara büyü sınıfında yer aldığı için mutlaka sabun büyüsünü yapan hocalar ile görüşmeniz gerekmektedir. Kendiniz denemeyiniz.