KORUMA BÜYÜSÜ NEDİR, NE İŞE YARAR?

KORUMA BÜYÜSÜ

Koruma büyüsü nasıl yapılır? Koruma muskası nedir? Koruma vefki nedir? Koruma vefki nasıl yapılır? Koruma vefki ne işe yarar? Koruma muskası yapan hoca nerededir? Bu yazımızda bunlardan bahsedeceğiz.

Büyü yapımı bu kadar artınca haliyle kendini ailesini ve sevdiklerini büyülerden korumak isteyenlerin sayısı da arttı. Koruma büyüsü sayesinde size kötü niyetle yapılan aşk büyüsü, göz bağlama büyüsü, iğne büyüsü, kırk bir dikiş büyüsü, papaz büyüsü, dil bağlama büyüsü, nohut büyüsü, ceviz büyüsü, saç büyüsü, tırnak büyüsü, mezar büyüsü, ölüm büyüsü, ayırma büyüsü, boşanma büyüsü, soğutma büyüsü, uzaklaştırma büyüsü, def etme büyüsü, kiriş büyüsü, bağırsak büyüsü, sabun büyüsü, adet kanı büyüsü, iç çamaşırı büyüsü, fasulye büyüsü, soğan büyüsü, bağlama büyüsü, gideni geri getirme büyüsü, sevgiliyi geri döndürme büyüsü, domuz yağı büyüsü gibi hiçbir büyü üzerinize yapılamaz, yapılsa da tutmaz.

Koruma büyüsü sadece büyüden cinden nazardan korunmak için de değildir, aynı zamanda her türlü kazadan beladan korunmak için yapılır. Koruma vefki sayesinde düşmanlara da galip gelinir. Kuyu kazan, kazdığı kuyuya düşer. İftiralardan dedikodulardan emin olunur. Yapılmak istenen işlerin önündeki engeller kalkar. Yaptıran kişiye güç, kuvvet, enerji gelir. Kısacası bu muskaya sahip olan kişi hiçbir şekilde belaya bulaşmaz. Her işi rast gider. Sıkıntıları çorap söküğü gibi çözülür. Bu işlevleriyle halk arasında en çok talep gören muska koruma muskasıdır. Üçgen muska şeklinde hazırlanır genelde. Kişi bunu ömrü boyunca üzerinde taşır. Sadece banyo yaparken çıkarılması gerekir. Onun dışında her yerde takılabilir. Kadınlar regl dönemindeyken de takabilirler. Yere düşürüldüğünde etkisini kaybetmesi olayı tamamen uydurmadır. Yere düşen muska etkisini yitirmez. Takmaya devam edebilirsiniz.

KORUMA BÜYÜSÜ YAPAN HOCA

Size büyü yapıldığından, yapılacağından şüphe ediyorsanız mutlaka koruma vefki yapan hoca ile görüşün.. Detaylı bir yıldızname bakımı ile üzerinizde ne olduğunu görün.  Büyü yapılmasa bile Koruma büyüsü yapan hoca ile görüşmek testi kırılmadan önce önlem almaktır. Koruma muskası yapan hoca arıyorsanız Medyum SemihHocaya ulaşabilirsiniz. Hem ofisinde hem de telefondan görüşme yaparak sizlere yardımcı olmaktadır.