KARA BÜYÜ

KARA BÜYÜ

Kara büyü nedir? Kara büyü ne için yapılır? Kara büyüyü yapan medyum kimdir? Kara büyü nasıl yapılır? Kara büyü nasıl bozulur? Bu yazımızda kısaca bunlardan bahsedeceğiz.

Kara büyü adından da belli olacağı gibi en kötü niyetleri içinde barındıran büyüdür. Karı kocanın arasını açmak için, kısmet kapatmak için, hastalıkların artması için,kısırlaştırma için  hatta ölüm için bile yapılır.  Kara büyü yapılan kişi bunu fark eder. Çünkü anormal derece de değişiklikler gözlenir. Böyle acımasızca bir büyüyü kim yapar ki? demeyin. Bazen kardeş kardeşe bile yapabiliyor. Ben çok uzun yıllar bu işi yaptım ve gördüm ki gerçekten ummadık taş baş yarıyormuş. En yakın arkadaşınız sizi kıskanabiliyor ve eşinizle ayırmak istiyor,  kayınvalideniz oğlunu kıskanabiliyor ve ayırmak istiyor, yan komşunuz işinizi kıskanıyor kısmetinizi kapatıyor veya birisi size karşı yoğun intikam duyguları besliyor sabun büyüsü yaptırıyor. Bu büyüye maruz kalan insanlar kendilerindeki ani değişimi hissederler. Hissettikleri anda bir an önce yapmaları gereken kara büyüyü yapan medyum hocaya konuyu anlatıp danışmaktır. Çünkü kara büyüler hızlı tesir eder eğer önlem almak için geç kalınırsa sorun çözülemeyebilir. Ne kadar erken çözüm yolu aranırsa büyü yapılan kişi için o kadar iyi olur.

Kara büyünün yapımında birçok farklı yöntem vardır. Örneğin; Kilit büyüsü, domuz yağı büyüsü ,sabun büyüsü, ölü toprağı büyüsü, ayırma büyüsü, soğutma büyüsü… Sabun büyüsü ise  kişiyi öldürmeyi amaçlar. Büyünün etkileri giderek artar. İlk başlarda sadece işle ilgili problemler varsa daha sonra bu her alana sıçrayabilir. Fiziksel ve ruhsal olarak hastalıklar meydana gelebilir.

KARA BÜYÜYÜ BOZAN HOCA

Kara büyünün yapılması gibi bozulması da oldukça zordur. Kendinizde kötü yönde değişimler hissediyorsanız hiç vakit kaybetmeden kara büyüyü bozan hoca ile görüşebilirsiniz.

Kara büyünün etkileri kendiliğinden azalıp bitmez. Müdahale etmek şarttır. Onun için kara büyüyü bozan medyum hocalardan yardım almak çok önemlidir, hatta zorunludur. Sadece dua ile namaz ile bu sorun çözülmez. Ne tür bir işlem yapılmışsa ona göre bir yöntem uygulanır.

Kara büyüyü bozan Medyum Semih Aktürk’a ulaşın.