GÖZ BAĞLAMA BÜYÜSÜ

GÖZ BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Göz bağlama büyüsü  gözü dışarda olan sürekli başkalarıyla ilişki yaşayan eşler, sevgililer, nişanlılar için yapılıyor. Göz bağlama büyüsünün yapıldığı kişi evliyse artık eşini aldatmaz evine döner ve büyük pişmanlık duyar. Eşine olan ilgi ve alakası artar. Gözleri başkalarına karşı bağlanmış olur. Aldatmasa bile uzaktan da olsa başka kişilere ilgi duyabilir bu işlem bunu dahi önler. Aldatılma korkusu yaşamazsınız bir daha. Ömür boyu o insanın sizi sevmesini garantilemiş olursunuz. Ne kadar güzel veya yakışıklı biri de görse umursamaz aklında sadece siz olursunuz. Sizden başkasını görmez, duymaz.

Eğer evli değilse kısmetini arar gönül eğlendirmekten vazgeçer. Evlendiğinde de sadık bir kişi olur. Göz bağlama büyüsü yapıldıktan sonra en geç ikinci haftada etkisini gösterir. Kuvvetli bir çalışmadır. Dışarıdan bir  başka büyüyle müdahale olmadığı sürece kendiliğinden etkisi bitmez ya da azalmaz. Dışarıdan başka bir müdahalenin olmaması için uygulanması gereken çözüm yolu koruma vefkidir. Göz bağlama büyüsü ile beraber korunma vefki hazırlanırsa kendimizi çelik yelek yaptırmış gibi garantilemiş oluruz. Göz bağlama büyüsü kısa sürede etki eder.

Bu büyünün yapılışı uğraş gerektiren bir uygulamadır. Pek çok yöntemi vardır. Örneğin fotoğraf üzerinden gözlerine iğne batırarak yapılan uygulamalar olduğu gibi temsili çizilen resmin gözlerini kapalı tasvir ederek yapılan uygulamalar da vardır. Okumaları çok uzun ve zahmetlidir. Medyuma çok iş düşer. Yaptıran kişinin bir zahmete girmesine gerek yoktur. Asıl mevzu medyumda biter yani.

GÖZ BAĞLAMA BÜYÜSÜNÜ YAPAN MEDYUM

Göz bağlama büyüsünü yapan medyum araştırması yaparsanız karşınıza onlarca isim çıkacaktır.  Önemli olan tabi ki gerçek göz bağlama büyüsünü yapan hoca bulmaktır. Medyum Semih Aktürk göz bağlama büyüsünü yapan hoca olarak sizlere yardımcı olmaktadır. Bu işleme karar verdiyseniz Medyum Semih Aktürk ile iletişime geçebilirsiniz. Kendisi Mardin’de yaşamakta fakat uzaktan da hem Türkiye’nin bütün illerine hem de yurt dışına hizmet verebilmektedir. Resmi ve ruhsatlı olarak görevini yapmaktadır. Tüm işlemlerinize yardımcı olur. Otuzu aşkın süredir bu işi yaptığından tecrübesi tartışılmaz. Mesajla veya arayarak kendisine ulaşabilirsiniz.