DİL BAĞLAMA BÜYÜSÜ

DİL BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Birçok kişi eşinin, dostunun, ailesinin dil eziyetini çekiyor. Eğer bir kimse eşine, ailesine karşı küfürlü, kırıcı , aşağılayıcı konuşuyorsa, şiddet uyguluyorsa dil bağlama büyüsüne başvurulur. Dil bağlama büyüsünden sonra kişi kimsenin kalbini kıramaz. Söyleyeceği sözleri ölçüp tartar. Eşiniz tarafından, aileniz tarafından, eşinizin ailesi tarafından (özellikle kayınvalideniz, görümceniz), çevre tarafından bu sorunu yaşayanlar dil bağlama büyüsü yaptırabilirler. Dil eziyeti çekiyorsanız sürekli size karışılıyor ise, hakaret ediliyor ise bu işlemi yaptırabilirsiniz. Bunu genel olarak değil de sadece özel durumlar içinde yaptırabilirsiniz. Yani eşim bana hiç karışmasın diye değil de sadece eşim gittiğim yerlere karışmasın diye veya eşim buradan taşınmayı kabul etsin diye, ayrı eve çıkmayı kabul etsin diye de yaptırabilirsiniz. İlla ki yaptırdığınız işlem her konuyu kapsayacak diye bir kaide yok. Bunun kararını siz kendi isteğinize ve ihtiyaçlarınıza göre belirlersiniz. Medyum ise size istediğiniz konusunda yardımcı olur, karışmaz.

Bu yönüyle iyi olsa da kötü yönüyle de kullanılabilir. Bir kimseye edilen eziyetlere, haksızlıklara ses çıkaramasın diye de yapılır. Bu kişi dil bağlama büyüsü yapıldıktan sonra ne kadar haksızlığa uğrarsa uğrasın. Farkında dahi olsa karşı çıkamaz. Durumu kabullenir. Hiç kimseye derdim şu diyemez. Kendisindeki farklılığı da fark edemez. Dolayısıyla bu durumdan kurtulmaya da çalışamaz. Eğer ömürlük ve her konuda işe yarayan bir dil bağlama büyüsü istiyorsanız mutlaka medyumunuza belirtin. Çünkü duruma göre işlemin yapılışı değişiklik gösterebilir.

DİL BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPAN MEDYUM

Dil bağlama büyüsü yapan hocalar her zaman kesin garanti vermeyebilir ya da kesin garanti verdiğinde işlem yine olumsuz sonuçlanabilir. O yüzden en mantıklısı başarısından emin olduğunuz dil bağlama büyüsü yapan hocalar ile çalışmaktır. Bu büyü için gerekenler diğer büyülerle aynıdır. Yani İsim bilgisi, anne adı bilgisi ve doğum tarihi bilgisi kullanılır. Eksik bilgi varsa yerine bir adet fotoğraf da kullanılabilir. İşlem öncesi ön bakım yapılır ve duruma göre de bir yol çizilir.

Dil bağlama büyüsü yapan Medyum Semih Aktürka ulaşın.

DİL BAĞLAMA BÜYÜSÜ” için 22 yorum

  1. İyi aksamkar gec okdugundan arayamadım ,Ben dil baglama konusunda sizden yardim isticektin.musait oldugunuzda dönerseniz sevinirim tşk ederimm

  2. Hocam medyum ablam ellerinize sağlık gerçek ten ne olacaksa yazmışsiniz size güvenmem en iyi yaptığım olay

  3. Hocam vallahi çok merhametlisiniz eli öpülesi insansınız siz olmasaydıniz ne çekerdim ben onlardan aramızda :))

  4. Mardinli hocammm buraların gülü iyilik varsın. Ezilmekten kurtuldum sevgi nedir gördüm vallahi be

  5. hocam ben köyde yaşıyorum burda atm yok banka yok nasıl göndereyim işlem parasını sen Allah rızası için yapıver

  6. Hocam benim anlamadığım bi şey var koruma muskası kötülükten mi koruyor yoksa sadece cinlerden mi

  7. Hocam benim anlamadığım bi şey var koruma muskası kötülükten mi koruyor yoksa sadece cinlerden mi

  8. Bende ak büyü yaptırmak istiyorum günaha girmeden sevdiğimi kendime aşık etmek istiyorum başka çarem kalmadı hocam

  9. Allah sizi başımızdan eksik etmesin ne zaman arasam cevap verdiniz ne zaman derdim olsa dermanım oldunuz sağolun hocam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir