DİL BAĞLAMA BÜYÜSÜ

DİL BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Birçok kişi eşinin, dostunun, ailesinin dil eziyetini çekiyor. Eğer bir kimse eşine, ailesine karşı küfürlü, kırıcı , aşağılayıcı konuşuyorsa, şiddet uyguluyorsa dil bağlama büyüsüne başvurulur. Dil bağlama büyüsünden sonra kişi kimsenin kalbini kıramaz. Söyleyeceği sözleri ölçüp tartar. Eşiniz tarafından, aileniz tarafından, eşinizin ailesi tarafından (özellikle kayınvalideniz, görümceniz), çevre tarafından bu sorunu yaşayanlar dil bağlama büyüsü yaptırabilirler. Dil eziyeti çekiyorsanız sürekli size karışılıyor ise, hakaret ediliyor ise bu işlemi yaptırabilirsiniz. Bunu genel olarak değil de sadece özel durumlar içinde yaptırabilirsiniz. Yani eşim bana hiç karışmasın diye değil de sadece eşim gittiğim yerlere karışmasın diye veya eşim buradan taşınmayı kabul etsin diye, ayrı eve çıkmayı kabul etsin diye de yaptırabilirsiniz. İlla ki yaptırdığınız işlem her konuyu kapsayacak diye bir kaide yok. Bunun kararını siz kendi isteğinize ve ihtiyaçlarınıza göre belirlersiniz. Medyum ise size istediğiniz konusunda yardımcı olur, karışmaz.

Bu yönüyle iyi olsa da kötü yönüyle de kullanılabilir. Bir kimseye edilen eziyetlere, haksızlıklara ses çıkaramasın diye de yapılır. Bu kişi dil bağlama büyüsü yapıldıktan sonra ne kadar haksızlığa uğrarsa uğrasın. Farkında dahi olsa karşı çıkamaz. Durumu kabullenir. Hiç kimseye derdim şu diyemez. Kendisindeki farklılığı da fark edemez. Dolayısıyla bu durumdan kurtulmaya da çalışamaz. Eğer ömürlük ve her konuda işe yarayan bir dil bağlama büyüsü istiyorsanız mutlaka medyumunuza belirtin. Çünkü duruma göre işlemin yapılışı değişiklik gösterebilir.

DİL BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPAN MEDYUM

Dil bağlama büyüsü yapan hocalar her zaman kesin garanti vermeyebilir ya da kesin garanti verdiğinde işlem yine olumsuz sonuçlanabilir. O yüzden en mantıklısı başarısından emin olduğunuz dil bağlama büyüsü yapan hocalar ile çalışmaktır. Bu büyü için gerekenler diğer büyülerle aynıdır. Yani İsim bilgisi, anne adı bilgisi ve doğum tarihi bilgisi kullanılır. Eksik bilgi varsa yerine bir adet fotoğraf da kullanılabilir. İşlem öncesi ön bakım yapılır ve duruma göre de bir yol çizilir.

Dil bağlama büyüsü yapan Medyum Semih Aktürka ulaşın.