BAĞLAMA BÜYÜSÜ – MEDYUM SEMİH

Bağlama büyüsü nedir? Bağlama büyüsü ne için yapılır? Bağlama büyüsü günah mıdır? Bağlama büyüsünü yapan hoca kimdir? Bağlama büyüsünü yapan medyum kimdir?

Bu soruların cevabını merak ediyorsanız ve öğrenmek istiyorsanız yazımızı dikkatli okuyun. Tüm sorularınızın cevabını bulacaksınız.

Bağlama büyüsünde genelde uzun yıllar sürüp yıpranan evlilikler için uygulanıyor. Evliliğin ilk zamanları her ne kadar mutlu geçse de ilerleyen zamanlarda çiftler birbirinden bıkma derecesine bile gelebiliyor. Bu noktada bağlama büyüsü imdadımıza yetişiyor.Bağlama Büyüsünü yapan medyum işlem yaptıktan sonra yapılan kişi ilk günkü kadar heyecanlı hisseder,yeniden aşık olur. Yani eve gelince yüzünüze bile bakmadan televizyona kilitlenen eşiniz büyük bir değişim göstererek eve elinde güllerle gelebilir, işteyken özleyip sürekli arayabilir, size aşık olduğunu söyleyebilir… Belki tüm bunlar size hayal gibi geliyor, belki yirmi yıllık evlisiniz eşiniz bir kez bile “Seni seviyorum.” demedi. Sizde hep başkalarına özenerek yaşadınız.

BAĞLAMA BÜYÜSÜ NE İÇİN YAPILIR?

El ele tutuşan çiftleri görünce iç geçirdiniz. Umudunuz kırıldı, bir süre sonra siz de kabullendiniz. “Bizden geçti.” dediniz.  Geçmedi kardeşim. Hiçbir şeyin zamanı geçmedi. Bunları yaşamak sizin de hakkınız. Mutluluğu, sevilmeyi, ilgiyi siz de hak ediyorsunuz sonuna kadar. Bağlama büyüsü denilen şey aşk büyüsü ile aynıdır. Amaç birini kendinize bağlamak, aşık etmektir. Bu yüzden -bağlama büyüsü- adını almıştır. Amacı adında gizlidir yani. Sadece eşiniz için değil tabiki bunu sevdiğiniz biri içinde yaptırabilirsiniz. Nişanlınız, sevgiliniz, sözlünüz ya da platonik olarak hoşlantı duyduğunuz birine yaptırabilirsiniz. Hem size sevmesini sağlamak hem de seviyorsa bile bunun ömür boyu sürmesini sağlamak için de yaptırabilirsiniz.

Bağlama büyüsünü sadece yıpranan evliliklerde değil normal ilişkiler içinde yapılabilir; ayrılan sevgililer için,boşanan çiftler için,platonik aşıklar için vs…, fakat evli çiftlerde daha hızlı etki eder. Yapılan büyünün etkisi her büyüde olduğu gibi dışarıdan müdahale edilmediği sürece bitmez,azalmaz. Bu yüzden SemihHoca olarak yaptığım işlemlerde koruma vefki de gönderiyorum. Bu sayede yaptığımız işlem korunmuş oluyor. Hiçbir şekilde başkası tarafından anlaşılmaz ve kimse bozamaz. Ömür boyu sürer. Mutlu bir yuva isteyenler için, evlilik düşünenler için çok uygun bir işlemdir.

Bağlama büyüsünü yapan hoca arıyorsanız  Medyum Semih Aktürk’a ulaşabilirsiniz.