AŞK BÜYÜSÜ – MEDYUM SEMİH

AŞK BÜYÜSÜ

Bu yazımızda aşk büyüsü konusu üzerine bilgi vereceğiz. Her aşk karşılıklı olmuyor ne yazık ki… Bu büyüler de giden sevgiliyi geri getirmek için,yıpranan evlilikler için,karşılıksız aşklar için yapılır. . Bu büyü çok kuvvetlidir. İmkansız gözüken çiftleri bile bir araya getirir.. Aradaki mesafeler, önceden edilmiş kavgalar, dışarıdan birilerinin ilişkiye karşı çıkması gibi hiçbir sebep bu büyüyü engellemez.Yapılan kişi yapan kişiye büyük bir aşk duyar. Gözü ondan başkasını görmez. Başka birine bakması,aldatması söz konusu dahi olmaz. Zaten istenilen evlilikte budur zaten. Herkes böyle bir yuvanın hayalini korur. Bu işlem sayesinde de bu hayalinize kavuşmuş olursunuz. Bu büyünün çok faydaları vardır ve kesinlikle zararı yoktur.

Aşk büyüsünün etkisi zamanla bitmez, azalmaz. İlgi, sevgi herkesin hakkıdır. Bu yüzden herkes yaptırabilir. Özellikle günaha girmeden bu işi yaptırmak isteyenler için özel çalışmalar vardır. Büyü yaptırmak istemeyenler vefk, celb muska da yaptırabilirler. Bunlar tamamen rahmani olan işlemlerdendir. Yapana yaptırana zararı ve günahı olmaz. Bunların yapımında dualar ve ayetler kullanılır. Hiçbir şeytani uygulama içermez.

AŞK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

Bu büyünün birçok türü vardır. Kilit büyüsü, ceviz büyüsü, nohut büyüsü, düğüm büyüsü, kaşık büyüsü, ermeni büyüsü, süryani büyüsü, canbar büyüsü bunlardan bazılarıdır. Yapımı loş ışık altında olması gerektiğinden mum ya da gaz lambası kullanılır. Yapılacak kişinin ismi anne ismi doğum tarihi kullanılır. Okumalar yapılarak işleme başlanır. Safran mürekkep kullanılarak temiz beyaz bir kağıda (ya da işlemin türüne göre ceylan derisine, koyun kemiğine,iğde yaprağına, altına, gümüşe) özel tılsımlar yazılır. Eğer kaşık büyüsü yapılacak ise malzeme olarak adından da anlaşılacağı gibi kaşık kullanılır. Kullanılan kaşıkların tahta olması şarttır. Kaşıkların üzerine isim bilgileri İbranice olarak yazılır. Aşk büyüsü nasıl yapılır konusu çok detaylıdır. Burada sadece özet geçmektedir.

Okumalar yapılınca toprağa gömülür. Bunları size yapın diye değil sadece bilin diye anlatıyorum. Bu uygulamaları  internetten öğrendiğiniz yarım yamalak bilgilerle sakın yapmaya kalkmayın. Kaç kere uyardım bunun için. Hala beni arayıp “Evde aşk büyüsü nasıl yapılır?” diye soruyorsunuz. O kadar kolay olsa herkes kendisi yapar zaten. Medyumlara ne gerek var ? Biz boşa mı yirmi yılımızı bu ilme verdik? Bu eksik, yanlış bilgilerle büyü yapmayı denemeyin. Zaten çoğu sadece sitesinin reklamını vermek, daha çok tıklanma alabilmek için bunları uyduruyor. Gerçek amaçları sizin aşkınıza kavuşmanızı sağlamak falan değildir. Böylelerine prim vermeyin, zamanınızı da boşuna harcamayın. Aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabı kısaca böyledir. Detaylı bilgiyi hocamızdan alabilirsiniz.

AŞK BÜYÜSÜ GÜNAH MI?

Aşk büyüsü yapan Medyum Semih Aktürk’nın yaptığı tüm aşk büyüler, bağlama büyüleri, evlilik büyüleri, canbar büyüleri rahmanidir. Dualarla ayetlerle işlemler yapılır. Elbette ki duanın da günahı, zararı, vebali yoktur. Aşk büyüsü yaptırmak isteyenlerin en çok düşündüğü konu bu. “Aşk büyüsü günah mı?” Eğer sizde Aşk büyüsü yapan Medyum Semih Aktürk ile çalışırsanız günaha girmeden rahmani yollarla sonuca ulaşırsınız. Aşk büyüsü günah mı, derken sadece bu büyü için söylemiyoruz. Medyum Semih Aktürk’ın bütün işlemleri rahmanidir. Aşk vefkleri, aşk celbler, aşk muskaları, Bağlama vefkleri, bağlama celbleri, muhabbet celbleri, evlilik celbleri, evlilik vefkleri yapar. Medyum Semih Aktürk aşk büyüsü yapan hocalar içinde bir numaradır.

AŞK BÜYÜSÜ YAPAN HOCA

İnternette bir sürü aşk büyüsü yapan hoca reklamı ve ilanı görebilirsiniz fakat bir çoğuyla çalışmanız sizin için hüsran olur. Çünkü önemli olan gerçek aşk büyüsünü yapan hoca ile çalışmaktır. Aşk büyüsünü yapan medyum olarak yıllarca hizmet vermiş SemihHoca bu konuda dikkatli olmanız için sizleri uyarmaktadır.  Haftada ortalama otuzu aşk büyüsü işlemi yapar. Bu güne kadar yüzlerce kez bu işlemi yapmıştır ve en tecrübeli medyum olarak anılmıştır.

AŞK BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR?

Aşk büyüsü nasıl bozulur, sorusunun cevabını şöyle açıklayalım. Bu büyünün yapımını gerçek medyum olan herkes uygulayabilir fakat bozulması öyle değildir. Eğer işlem korumasız olarak yapıldı ise o zaman kolay. Çünkü koruması olmayan işlem çok kolay bozulur fakat koruması var ise sadece yaptıran kişinin izni ile yapan medyum bozabilir. Kendi hocamızın işlemleri için konuşacak olursak eğer tüm işlemlerini korumalı olarak yapar. Bu sayede başka hiçbir medyum göremez ve müdahalede bulunamaz. Hatta bu koruma sayesinde işlem yapılan kişide kendisindeki değişikliği fark edemez. Aşk büyüsünü nasıl bozulur? sorusunun cevabı kısaca bu şekildedir.  

Bu işlemi bozdurmak için mutlaka aşk büyüsünü bozan hocalar ile görüşmeniz gerekir.  Üzerinizde olan hangi aşk işlemi ise ona göre bir yöntem seçilir. Bu durum yıldızname ile ortaya çıkar. Yıldızname bakımı yapıldığında canbar, papaz, domuz yağı, ermeni, süryani, nohut, ceviz gibi işlemlerden hangisi uygulanmışsa onun bozma ritüeli gerçekleştirilir. Aşk büyüsünü bozan hocalar son derece dikkatli olmalıdır. Çünkü işlemin koruması var ise bozmaya çalışmak aşk büyüsünü bozan medyumlar olarak çalışanlara da zarar verebilir. Bu sebeple çalışacağınız medyumun tecrübeli ve ilim sahibi olması gerekir. İşinizi ne olduğunu bile bilmediğiniz kişilere emanet etmeyin. Kalıcı zararları olabilir. 

Bu büyünün yapımında kullanılan malzemelerin aynıları yani adlar, anne adları, doğum tarihleri ve fotoğraflar gereklidir. Aşk büyüsünü yapan hocalar ile konuştuğunuzda konu hakkında detaylı bilgi alırsınız zaten. Bizim burada genel olarak bahsettiğimiz konu çalışacağınız hocayı iyi seçmenizdir. Yapma konusunda da bozma konusunda da aynı durum geçerlidir. Bu büyüyü bozma süresi yapma süresinden daha uzun olacaktır. Kuvvetli büyüler olduğu için etki ettiğinde geri dönüş zaman alır.