AŞK BÜYÜSÜ HAKKINDA MERAK EDİLENLER ?

AŞK BÜYÜSÜ HAKKINDA MERAK EDİLENLER ?

AŞK BÜYÜSÜ İÇİN SORDUKLARINIZ
1-Aşk büyüsü nasıl yapılır?
En çok sorulan sorulardan biri aşk büyüsü nasıl yapılır sorusudur. Aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiler isim anne ismi doğum tarihi, resim gibi bilgileri yollarlar. Belirlenen ücreti yatırdıklarında işlem aynı gün başlar. Hazırlanan malzemeler kişinin gelip alma imkanı yoksa kargo ile yollanır. O malzemeler kullanıldıktan iki hafta sonra etkileri başlar.

2-Aşk büyüsünün herhangi bir zararı var mıdır? Rahmani midir?  Şeytani midir?
İşlemlerimiz rahmani yollarla yapılmaktadır. Kesinlikle iki tarafa da bir zararı olmaz.

3- Aşk büyüsünün süresi ne kadardır? Tekrarlamak gerekir mi?
Tekrarlamak gerekmez. Etkisi ömür boyu devam eder.

4-İşlemlerde ters tepme olasılığı var mıdır?
Rahmani çalışmalarda ters tepme olmaz.

5-Kargoyla yolladığınız malzemeler nelerdir? Aşk büyüsünde yedirme içirme uygulaması var mı?
İşlemlerimiz de yedirme içirme yok. Çünkü arayan insanların çoğunun böyle bir imkanı yok. Eski eşine yaptırmak isteyen biri görüşmediği birine bu uygulamayı yapamaz ya da uzaktan sevdiği birine işlem yaptıracak biri… Onun için bu tür uygulamaları olan işlemleri yapmıyoruz. İşlem aşamalarında yakma, gömme, okuma gibi ritüeller oluyor.

6- Bizim birleşmemiz imkansız gibi. Çünkü kavgalı ayrıldık şu an düşmandan farksızız. Yine de aşk büyüsü etki eder mi?
Zaten imkansız olunca işleme başvurulur. Keyfi işlem yaptırılmaz. Onun dışında kanlı bıçaklı olsanız dahi etki eder. Yapacağımız işlemler kuvvetlidir.

7- Aşk büyüsünün tutması garanti midir? Sonuç olumsuz olursa ne yapılır?

İşlemlerimiz yüzde yüz garantilidir. Malzemeler söylenildiği gibi kullanılmazsa ancak etki göstermez ki bu da çok düşük bir ihtimaldir çünkü yapımları basittir. Yine de bir aksilik söz konusu olduğunda kişinin isteğine göre işlem tekrarlanır ya da ücret iade edilir.

8-Ofisinizde görüştüğümüzde izleyeceğimiz yol nasıl oluyor?
Ofisim Mardin Merkezdedir. Öncelikle geleceğiniz gün için randevu alıyorsunuz. Belirlenen saatte yaptığımız görüşmede bilgileri veriyorsunuz ve aynı gün işleme başlanıyor. Malzeme hazırlanması 2-3 gün sürdüğü için tekrar gelip hazırlanan malzemeleri alıyorsunuz. Yani işlem için pek bir artısı yok. Sadece kargoyla almak yerine elden teslim alıyorsunuz.

9- Aşk büyüsü yapılacak kişilerin yaşları önemli midir?
18 yaşın altında olan hiç kimseye işlem yapmıyorum. Hatta yaptırmak isteyen gençlere bile defalarca emin misin diye soruyorum çünkü yarın vazgeçebilirler pişman olabilirler ya da kendileri için yanlış birini seçip bunun farkında olmayabilirler.