SOĞUTMA BÜYÜSÜ

SOĞUTMA BÜYÜSÜ

Soğutma büyüsü genelde evli çiftleri ayırmak üzerine kullanılsa da birçok türü vardır. Soğutma büyüsünde birisini istediğiniz kimseden ya da istediğiniz her şeyden soğutabilirsiniz.

Kocadan soğutma büyüsü
Kocadan soğutma büyüsü genelde ilişkiye dahil olmak isteyen üçüncü kişiler tarafından yapılır. Bu büyü yapıldıktan sonra kadın kocasından nefret eder, sürekli kavga, tartışma yaşarlar sonucu da boşanmayla biter. Başlarda kadın ne kadar severse sevsin soğutma işlemi yapıldıysa kocasının yüzünü dahi görmek istemez. Her hareketinden rahatsız olur. İltifat etse hakaret sayar.

Kocayı soğutma büyüsü
Yine aynı durum söz konusudur. Karısını çok seven bir erkek bu işleme mağruz kaldığında karısını görünce düşmanını görmüş gibi olur. İstediği hiçbir şeyi yapmaz adeta hizmetçi muamelesi yapar. Bununda sonucu boşanmadır. Genel de adamı seven başka bir kadın varsa o ayırıp kendisine bağlamak için ya da evliliği istemeyen aile tarafı varsa onlar yapar.

Zinadan soğutma büyüsü
Eğer kişi eşini aldatıyorsa ya da evli olmadığı halde sürekli zina ediyorsa bu işleme başvurulur. Soğutma büyüsünden sonra kişi cinsellikten soğur.

İçkiden soğutma büyüsü

Alkol bağımlıları için yapılan kesin çözümlü büyüdür. Soğutma büyüsünden sonra kişi alkolden eskisi kadar zevk almaz ve bu his zamanla tiksinmeye döner. İçki içilen ortamda dahi duramaz.

Kumardan Soğutma büyüsü

Kumar bağımlılığı maddi manevi kişiyi ve ailesini bitiren bir durumdur. Öyleki bağımlı olan kendisinin eşinin ve çocuklarının rızkını kumar için harcar. Nice aileler bu sebepten dağılmıştır. Yapılan kişi soğutma büyüsü ile içki konusunda olduğu gibi kumar oynamaktan zevk alamaz.

Kendinden soğutma büyüsü
Kendinden soğutma büyüsünde durum diğerlerinden biraz daha farklıdır. Bilirsiniz bazı takıntılı insan tipleri vardır. Evlenme teklifini kabul etmezseniz sürekli rahatsız eder, tehditler eder. Genelde bu problemi ailesinden uzakta yaşayan üniversite öğrencileri yaşıyor. Soğutma büyüsünden sonra ise bu problem tamamen ortadan kalkar.

Çevreden soğutma büyüsü
Birisi ailesinin, arkadaşlarının akrabalarının sözünü çok fazla dinliyorsa, karar vermekte kendisi pasif çevresindekiler daha etkin rol oynuyorsa ya da çocuğunuzun çevresi yanlış arkadaşlarla doluysa soğutma büyüsüne başvurulur. Bu sayede çevresindekilerden uzak tutulur.

SOĞUTMA BÜYÜSÜ YAPAN MEDYUM

Tüm bu sorunlar için soğutma büyüsü yapan hoca arıyorsanız Medyum Semiha Arslan’a ulaşabilirsiniz. Soğutma büyüsü yapan hoca araştırmasında karşınıza yüzlerce isim çıkabilir. Bunların içinden gerçek soğutma büyüsü yapan medyum hocayı bulmakta zordur. Onun için resmi ve ruhsatlı çalışan Medyum Semiha ile çalışırsanız garantili olarak sonuca ulaşırsınız.

SOĞUTMA BÜYÜSÜ” için 26 yorum

  1. Ben çok mutlu giden bi yuvanın büyü yüzünden dağıldığına şahit oldum. O kadar güzel bi evlilikleri vardı ki… Herkes şaşırdı bir anda. sonra evden muskalar çıktı.. Nasıl bir vicdandır bu hocam. Bunlar niye yapıyolar bunu üç günlük dünya

  2. Benim sevgilimin ailesi beni istemiyo. Ben evlendim boşandım. sevgilim bekar o yüzden karşı çıktılar. sonrada annesigil büyü yaptı ayırdı bizi.

  3. Ben 43 yaşındayım. 20 yıldır Alkol bağımlısıydım. Semiha hocayla tanışınca her şey değişti. Kalbi güzel insan. Ne kadar da günah olduğunu bilsem bırakamıyordum. Hocam sayesinde şimdi tiksiniyorum.

  4. Bi akrabamıza büyü yapıldı ama adam kabullenemiyo hocam büyü yapıldığını hocaya falan gitmiyo bu adamın haberi olmadan büyüyü bozdurma imkanı var mı

  5. bende sadece fotoğraf var bu işlem için yeterli mi doğum tarihi zaten belli değil kendisi de bilmiyor yani

  6. saygıdeğer hocam sizi severek takip ediyorum benimde yardımınıza ihtiyacım var kuvvetli aşk büyüsü istiyorum

  7. Selamun aleykum hocam gariban insanlarada yardım edin benim gibi Allah rızası için doğum tarihim 09.03.1971

  8. Selamun aleykum hocam benim yeğenim 17 yaşında cin musallatına uğradı kendi kendine konuşuyor tuvaletten çıkmıyor bilmediğimiz dillerde sayıklıyor geceleri yemek bile yemez oldu götürmediğimiz doktor kalmadı özelinden devletine her yere gittik çare bulamadık sizi önerdiler bu işi çözer dediler hocam yalvarırım bize bir randevu verin getirip gösterelim çocuğu ailesi perişan durumda dönüş bekliyorum

  9. Hocam benim anlamadığım bi şey var koruma muskası kötülükten mi koruyor yoksa sadece cinlerden mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir